• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Mesajlar
307
Puanları
350
Cihaz
Reno 2Z
1589642493349.png

Birçok farklı markanın ardından AirPods benzeri bir tasarımla sunulacak yeni bir kulaklık da OnePlus’tan geliyor. Bir süredir özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili farklı sızıntılarla karşımıza çıkan kulaklık, bugün de tasarım sızıntısıyla karşımıza çıktı. AirPods benzeri OnePlus kablosuz kulaklık tasarımı neredeyse netleşti!

AirPods benzeri OnePlus kablosuz kulaklık tasarımı netleşti!
OnePlus kısa süre önce boyun askılı bir kablosuz kulaklık modelini tanıtmıştı. Tanıtımın ardından yeni nesil teknolojinin gerisinde kaldığı eleştirileriyle karşı karşıya kalan şirket, şimdi de tamamen kablosuz AirPods benzeri bir kulaklık çıkartmaya hazırlanıyor. Bir süredir çıkış tarihi ve bazı özellik iddialarıyla karşımıza çıkan kulaklık, bugün de tasarımıyla karşımızda.


1589642547125.png

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcı Max J., OnePlus’ın beklenen kablosuz kulaklık tasarımının olduğunu iddia ettiği bir görsel paylaştı. Görselle birlikte Apple’ın AirPods’larına benzeyeceği iddia edilen kablosuz kulaklığın benzerlik iddiaları da doğrulanmış oldu.


AirPods benzeri OnePlus kablosuz kulaklık tasarımı neredeyse netleşse de özellikleri henüz net bir şekilde bilinmiyor. Basit bir kabataslak çizimle karşımıza çıkan kulaklık görselin tasarım detaylarının da önümüzdeki günlerde daha detaylı karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Ayrıca sızdırılan görselde Temmuz ayına dair bir vurgu da yapılmış.

Temmuz ayında çıkma ihtimali bulunan kablosuz kulaklığın tasarımının yanı sıra özellikleri ile de AirPods’la kıyaslanıp kıyaslanamayacağını hep beraber göreceğiz. Cihazın isminin ne olacağı konusunda da henüz net bir bilgi bulunmuyor.

KAYNAK

Bir kablosuz kulaklık konusuda benden günümüzde bir çok marka bu işe girdi sanırım aralarıda en başarılı olanı Apple ülkemizde fiyatların yüksek olması diğer alternatiflere yönelmemizi sağlıyor OnePlus akıllı telefonlardaki başarısını kulaklık içinde yakalayacak mı bakalım...


 
Reklam

witrocc

『  』
Yetkili
Yönetici
Mesajlar
1,462
Puanları
3,400
Cihaz
Reno 2Z
Çıkan her tablet, her kulaklık vs Apple rakibi olarak değerlendiriliyor ama Apple telefon pazarında olmasa da tekelleşmiş durumda.
 
Üst