Yardım Android 10 a geri dönme

Samir

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A91
Arkadaşlar reno 4lite cihazımi Android 11 olarak güncelleme geldi bende bir eşeklik yapıp güncelledim yazılım ile ilgili bir sorun yok ama isim gereği çağrı kayıt programı kullanıyorum and10 da çalışan 1 tane çağrı kayit programı bulduydum forumdaki bir arkadas tavsiyesi ile cube acr sorunsuz çalışıyordu ama and11 de hiçbir kayıt programı çalismiyor benim and 10 a geri dönecek yazılımi bulmam gerekiyor yada and11 de çalışan bir çağrı kayıt programı bulmam lazım yardım lütfen

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Android 10'a geri dönemezsiniz. ACR de güncellenene kadar beklemelisiniz.

Upvote 0
Çözüm

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar reno 4lite cihazımi Android 11 olarak güncelleme geldi bende bir eşeklik yapıp güncelledim yazılım ile ilgili bir sorun yok ama isim gereği çağrı kayıt programı kullanıyorum and10 da çalışan 1 tane çağrı kayit programı bulduydum forumdaki bir arkadas tavsiyesi ile cube acr sorunsuz çalışıyordu ama and11 de hiçbir kayıt programı çalismiyor benim and 10 a geri dönecek yazılımi bulmam gerekiyor yada and11 de çalışan bir çağrı kayıt programı bulmam lazım yardım lütfen
Servise götür bir ihtimal

Upvote 0

sametates4

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
hocam güncelleme notlarını atabilirmisiniz daha bana güncelleme gelmedide

Upvote 0

sametates4

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
bu gün bana da geldi ve güncelleme notları derken gücelleştirme geldiğinde altında yazan detaylardan bashetmiştim. ve android 10 a geri dönmede telefonu recovery moda alındığında online resetleme var onu deneyin belki öyle olur

Upvote 0