AX7 Wifi Sorunu

omeraydin3536

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Oppo ax7 kullanıyorum son zamanlarda modemin yanında olmama rağmen wi-fi 1 ya da 2 diş çekiyor. Biraz uzaklaşınca hiç çekmiyor. Eşimde oppo RX 17 var. O sorunsuz kullanıyor. Bizim coloros eski yeni güncelleme almıyor. Sorun neden. Nasıl çözerim. Soğudum telefondan. Ne olduysa en son yazılımdan sonra oldu.

korkmazmemo

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Denedim aynısını yine düzelme olmadı,ben bu sorunun yazilimsal oldugunu düşünmüyorum,cunku tümüyle çekmiyor değil,arada bir düzeliyor sonra yine gidiyor,biraz kafayı yormak gerek.

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Denedim aynısını yine düzelme olmadı,ben bu sorunun yazilimsal oldugunu düşünmüyorum,cunku tümüyle çekmiyor değil,arada bir düzeliyor sonra yine gidiyor,biraz kafayı yormak gerek.
Dediğim gibi telefona sahip olmadığım için deneyemiyorum maalesef.
İnternette yazan saçma sapan şeyleri de sizin ile paylaşmak istemiyorum denemeden ama yine bakacağım.

Upvote 0

Samet Adakçı

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Sorun sizde hala devam ediyor mu telefonum kendisini güncellediğinden beri wifi sorunu yaşıyorum bildiğin çekmiyor deliricem modemin yanına gidiyorum öyle çekiyor. 1-2 m uzaklaşıyorum 1-2 diş çekiyor. Bundan sonra modemle mi uyuyacağız? Lütfen yardımcı olun

Upvote 0

korkmazmemo

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Hala devam ediyor,arada bir düzeliyor.servisr vericem ama fırsat bulamıyorum.Sikayet var sitesinde bir kullanıcı servise vermiş,telefon düzelmiş, yalnız kesinlikle güncellemeleri kapatın demişler.

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hala devam ediyor,arada bir düzeliyor.servisr vericem ama fırsat bulamıyorum.Sikayet var sitesinde bir kullanıcı servise vermiş,telefon düzelmiş, yalnız kesinlikle güncellemeleri kapatın demişler.
En mantıklı karar olur.
Yabancı forumlarda rom atın demişler ama atanların çoğu faydası olmadığını belirtmiş.

Upvote 0

skylander

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Merhaba arkadaşlar,
Aynı sorundan ben de sıkıntı çekiyorum, 2020 Ocak ayında gelen güncellemeden sonra bu duruma düştü diye hatırlıyorum. Yazılımsal olarak bu duruma sebep olma ihtimali yüksek, cihaz içinde koşan android sürümü donanımı kontrol eden bütün parametrelerden sorumlu.
Tıpkı windowsu yeni kurduğunuzda sürücüsünü yüklemediğiniz bazı donanımları kullanamadığınız, veya sorunlu sürücü yüzünden sıkıntı yaşadığınız donanımlarda olduğu gibi.

Bu konuda Community Coloros forumlarına yazı yazmak istiyorum ancak login olamıyorum bir türlü.

Upvote 0