Yardım Banka uygulaması root hatası

Ozanuyr

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar oppo reno 4 kullanıyorum cihazda root yok türkiye cihazı ama ing banka uygulamasında root hatası veriyor neden olabilir

Ekli dosyalar

• IMG_20210501_213031.jpg
    IMG_20210501_213031.jpg
    154.4 KB · Görüntüleme: 32

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar oppo reno 4 kullanıyorum cihazda root yok türkiye cihazı ama ing banka uygulamasında root hatası veriyor neden olabilir
Magisk Hide işleminden sonra uygulamayı silip baştan yüklemeyi denediniz mi? Uygulama bir kez görmüş sonuçta o root'u, kendi datasında tutuyordur muhtemelen, bu cihazda root vardı her halükade işlem kısıtı koyacağım.. Gibi olabilir.

Upvote 0

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Banka uygulamaları tek bir cihaz adına kurulur bankanın sisteminde başka cihaz oldugu görülüyor benimde başıma geldi s7 edge telefonda devamlı root felan her defasında başka romlar kurdugumdan bankayı aryıp kullandıgım telefonu aktif ettirdim.mesela telefon s7 edge ama kurdugum rom s20 nin romu idi android ana tabanı s7 degil s20 oldugundan kaynaklı oluyordu.hiç kurcalama banka ile çözüm alırsın dedini anlat sorun öözülür.
Birde telefona bak bi adı ne görünüyor
Mesela cph2009nh gibi

Upvote 0

hypetr

Yeni Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
başka bi kaynaktan dosya indirerek telefonu güncellemeye çalıştınız mı? bundan kaynaklı olabilir

Upvote 0

HULLLYA

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
merhaba aynı sorun bende de var.oppo reno 4 pro üç ay oldu alalı telefonu.ing mobilde root uyarısı veriyor.ama root checker de root yok diyor ne yapmam gerekiyor anlamadım.

Upvote 0