Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
IMG_20210715_103948.jpg

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun !!!

Yüce milletimiz tarihte olduğu gibi 5 yıl önce 15 Temmuz akşamı yine hainlere, çetelere, Türkiye Cumhuriyeti’nin düşmanlarına unutamayacakları bir ders vermiştir.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. 15 Temmuz ve tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan onurludur. Ne mutlu VATAN uğruna can verene!

Bugün hain kalkışmanın yıl dönümünde Astsubay Ömer Halis Demir gibi kahramanlarımızı Rahmetle anıyor ve demokrasi nöbetinde vazifemizi yerine getiriyoruz.

Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın Amin. Ama hainler de şunu unutmasın… Millet bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir.

Vatanımız için şehit olanlara Allah'tan rahmet diliyoruz .
Gazilerimize şifalar diliyoruz.

Allah'a şükür ki darbelerin susturduğu ezanlardan, ezanların susturduğu darbeyi görebildik.

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez.

IMG_20210715_104338.jpg

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Türkün Türkten başka dostu olmadığı güzel vatanımı Allah korusun, ezanlarımızı susturmasın

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Rabbim terörün her türlüsünün boynunu altına koysun.. öyle derler bizde.. herşey Bir yana şuan haberleri izlerken memleketim den görüntüler görünce hem göğsüm kabardı hemde bir Türk olarak gururlandım çünkü takdir edersiniz batıda teröre karşı durmak çok dikkate şayan değildir ancak doğuda bunu yapmak hakkaten gurur verici burdan hepsini kutluyorum Rabbim vatan hainlerine fırsat vermesin.. alçaklarin bunu iyi bilmesi lazım zira ayeti kerime de yüce yaradan şöyle buyuruyor "onlar bir düzen kurdular Allah da bir düzen kurdu .. Allah düzen kurucuların en hayırlısı dir"..