• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Bazı PlayStation 5 özellikleri doğrulandı!

asK

Türkiye'nin en büyük OPPO forumu
Yetkili
Kurucu
Admin
Mesajlar
1,292
Çözümler
15
Puanları
28,350
Konsol oyuncularının merakla beklediği PlayStation 5 özellikleri hakkında Sony PlayStation ekibinin bir numaralı ismi Jim Ryan’dan yeni açıklama geldi. Ekibin önemli ismi, önceden çıkan bilgilerle ilgili geniş bir açıklama yapmasa da, resmi olarak onaylamış oldu.

Bazı PlayStation 5 özellikleri açıklandı!
Japonya merkezli teknoloji şirketi Sony. daha önce 2020 yılında çıkacağı haberleri ortaya çıkan PlayStation 5 konsolu hakkında yeni detaylar paylaştı.

Sony Interactive Entertainment CEO’su ve PlayStation ekibinin bir numarası Jim Ryan, CES 2020 etkinliğinde sahne alarak oyuncuların merakını gidermeyi başardı. İlk olarak yeni PlayStation 5 logosunu tanıtan Ryan, konu konsolun tüm özelliklerine gelince net bir açıklama yapmadı ancak yeni konsol için kesinleşen özellikleri bir kez daha belirtti.Jim Ryan bugüne kadar ortaya çıkan yeni konsola ait 5 temel özelliği onaylamış oldu. Buna göre;

3 boyutlu ses, ultra yüksek hızlı SSD, dokunsal ve uyarlanabilir tetikleyici, donanım tabanlı grafik izleme ve ultra HD Blu-Ray teknolojileri beklenen PlayStation 5 konsolunun temel özellikleri olacak.

– 3D Ses: Daha fazla oyun içi ses derinliği sağlar.

– Dokunsal / Uyarlanabilir Tetikleyiciler: Oyunculara daha kapsamlı denetleyici geri bildirimi vermek için tasarlanmıştır.

– Ultra Yüksek Hızlı SSD: Yüksek hızda yükleme sürelerine izin veren özel bir katı hal sürücüsü.

– Donanım Tabanlı Grafik İzleme: Oyun içi görselleri geliştiren yerleşik grafik teknolojisi.

– Ultra HD Blu-Ray: PS5, 60 FPS 4K görüntülemeye sahip olacak.

Kaynak:
 
Reklam
Üst