Beğendiğim yeni temalar (28.11.2020 yeni temalar eklendi)

Mehmert

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Yapılıyor. forumda temalar bölümünde iMOD pro isimli programı indirin ve kurun. temayı uyguladıktan sonra imod pro programını çalıştırın, sağ üstte mavi bir tuş var ona tıklayın bir kez. "Theme Store trial has been disabled" diye en altta yazı çıkar. süresiz kullanabilirsiniz
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Ayrıca arkadaşlar yeni temaları youtube da oppo themes diye aratın birçok tema çıkıyor.
Hocam ben indirdim uygulamayı ama temayı açamadım ki içeriden anlatabilir misiniz zahmet vericem kusura bakmayın

Ats_10

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar seçerek kullandığım cos 6 ve 7 uyumlu temaları sizlere sunuyorum. cos 7.2 de kullanıyorum. (28.11.2020 tarihinde yeni temalar eklendi.)
Eyw
Mesajlar birleştirildi:

Arkadaşlar seçerek kullandığım cos 6 ve 7 uyumlu temaları sizlere sunuyorum. cos 7.2 de kullanıyorum. (28.11.2020 tarihinde yeni temalar eklendi.)
Nasıl yapacağım

Canero

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
TEŞEKKÜRLER
Mesajlar birleştirildi:

TEŞEKKÜRLER

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
iPhone 12 IOS 14 adlı temayı uyguladım fakat aşağıdaki navigasyon tuşları görünmüyor. Onların yerine ortada bir çizgi var, sağda ve solda da görünmez tuşlar var.

Ayrıca üst bildirim çubuğunda bulunan simgeler değişmedi, orijinal oppo simgeleri. IOS tema önizlemesinde bunlar değişik sanki.

Son düzenleme: