Tartışma BİZİM ÇOCUKLAR

ERCAN ARICI

Ordinaryus
Uzman Üye
Cihaz
Reno 2Z
Avrupa Şampiyonasında BİZİM ÇOCUKLARA Sonsuz başarılar. Haydi Türkiye yolun Final olsun

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
:( olmadı be usta baya üzüldüm ama her şampiyonada olduğu gibi ilk maçlarda yenilgi tekrarlanma durumunu yine koruduk... Umarım yenilgiyle başlayan maçlarda eskisi gibi güçlü kalkar savasiriz

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
keşke başlık açmasaydınız:( çünkü resmen icimiz yanıyor diyebilirim ve o kadar kızgınım ki inanın tahmin bile edemezsiniz. hayır elbette oyun da yenmek yenilmek var elbet ancak bu nasıl bir anlayış nasıl bir ruh nasıl bir karakter yapısıdır yaa.. yazıklar olsun en başta teknik direktör olmak üzre.. resmen küçülüp ufaldık resmen aciz kaldık.. hani nasıl desem bir taraf dünyanın en büyük takımı bir yanda da kimi diyelim papua yeni gine yada daha küçük kötü futbol oynayn ülke varmı bilmiyorum.. yazıklar olsun diyorum başkada bişey demiyorum ve son olarak şunu eklemek istiyorum sırf bu yüzden futboldan soğudum inanın geriye kalan her 2 maçta 5 er gol atsınlar umrumda değil artık izlemiycem... ( kızgın ikonu hemde çok kızgın)

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kaba dil kullanımı
keşke başlık açmasaydınız:( çünkü resmen icimiz yanıyor diyebilirim ve o kadar kızgınım ki inanın tahmin bile edemezsiniz. hayır elbette oyun da yenmek yenilmek var elbet ancak bu nasıl bir anlayış nasıl bir ruh nasıl bir karakter yapısıdır yaa.. yazıklar olsun en başta teknik direktör olmak üzre.. resmen küçülüp ufaldık resmen aciz kaldık.. hani nasıl desem bir taraf dünyanın en büyük takımı bir yanda da kimi diyelim papua yeni gine yada daha küçük kötü futbol oynayn ülke varmı bilmiyorum.. yazıklar olsun diyorum başkada bişey demiyorum ve son olarak şunu eklemek istiyorum sırf bu yüzden futboldan soğudum inanın geriye kalan her 2 maçta 5 er gol atsınlar umrumda değil artık izlemiycem... ( kızgın ikonu hemde çok kızgın)
Yeminle söylüyorum sonuna kadar.haklisin %2'ye %96 fark ile kazandılar resmen ezdiler ve tüm dünyaya rezil olduk.. bu kadar kapanmanin ne mantığı var ? Hadi kapandın ne diye atağa cikamiyorsun ilk yarı hiç süt atamamak ne demek ? Bu ne rezillik Burak nerde gerçi Burak tek başına banucci ve chellini gibi adamları geçecek kapasitede mi ? Niye tek forvet oymattin gerizekali Şenol.

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Korkak herifler...
Abi eyw 27 maçtır yenilmiyor mis tamamda nasıl bir ruhsuzluktu bu ya ? Nasıl yani topu ayağımızda tutamadık ama sunuda belirtmek niyetindeyim italya finale kadar gider kupayı bile alabilecek güçte olduklarini sezdim chellini ve bonucci hala diri ve felaket chellini gibi defans oyuncusu bonucci bile şut çekti chellini defanstan orta sahaya kadar baskılı idi bizimkiler Çanakkaleyi savunur gibi savundu ilk yarı full savunma tamam ikinci yarı ne diye hala savunmaya yönelik devam ettin ? Yok abi yok yani büyük ihtimalle beraberlige yatmak istedik galibiyet için savaşmadik.

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Yeminle söylüyorum sonuna kadar.haklisin %2'ye %96 fark ile kazandılar resmen ezdiler ve tüm dünyaya rezil olduk.. bu kadar kapanmanin ne mantığı var ? Hadi kapandın ne diye atağa cikamiyorsun ilk yarı hiç süt atamamak ne demek ? Bu ne rezillik Burak nerde gerçi Burak tek başına banucci ve chellini gibi adamları geçecek kapasitede mi ? Niye tek forvet oymattin gerizekali Şenol.
Yok hocam bu yaşıma geldim 30 yıldır futbol takip ediyorum ben böyle bişey görmedim yemin ederim hiç hatırlamıyorum futbol diye bir oyundan haberleri Yok gibilerdi yaa.. ama galiba sebeplerinden birini biliyorum kaleciyi teknik direktör yaparsanız olacağı bu adam bütün hayatı boyunca kurguyu gol yememek üstüne kurmuş eee şimdi ne oldu 3 tane yedin Şenol efendi korkak herif.. güya topu 2ci 3cu bölgede karşılayıp maçı berebere bitirecek ..bak işte böyle bitirirler adamı..
Mesajlar birleştirildi:

Abi eyw 27 maçtır yenilmiyor mis tamamda nasıl bir ruhsuzluktu bu ya ? Nasıl yani topu ayağımızda tutamadık ama sunuda belirtmek niyetindeyim italya finale kadar gider kupayı bile alabilecek güçte olduklarini sezdim chellini ve bonucci hala diri ve felaket chellini gibi defans oyuncusu bonucci bile şut çekti chellini defanstan orta sahaya kadar baskılı idi bizimkiler Çanakkaleyi savunur gibi savundu ilk yarı full savunma tamam ikinci yarı ne diye hala savunmaya yönelik devam ettin ? Yok abi yok yani büyük ihtimalle beraberlige yatmak istedik galibiyet için savaşmadik.
Hayır abicim dünde dedim İtalya tamam geçmişi belli kaliteli bir takım ona lafım yok ancak şurası bizi yanıltmasın bizim korkaklar kötü olunca mecbur adamların oyunu sırıttı.. yani aslında biraz top oynasalar di Bizim korkaklar maç en kotu berabere biterdi yeminle..
Mesajlar birleştirildi:

Dünden beri Spor kanalı izlemiyorum ya daha doğrusu izleyemiyorum üzgünüm kızgınım ne diyim :(rezil ettiler bütün dünyaya bizi..

Son düzenleme:

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Valla öyle cidden Şenol zaten basit birisi daha bir sürü şey yazarım da sadece ge ile başlayan hakaret içerikli cümle kullandığım için uyarı aldım :D fatih terim gelse daha iyiydi Galleri yenmemiz lazım

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Hani turnuvanın başında Şenol efendi Efecan la Göztepe deki Halil i kadro dışına aldiya işte sen böyle haksızlık edersen Rabbim de seni böyle rezil rusvay eder rezil herif... yav arkadaş bari Spor da torpil mekanizması işlemsin ya kendi takımlarında 11 de oynamayan adamları oynatır san olacağı bu inşallah İsviçre de yenilirler reziller...(büyük öfke ikonu)
Mesajlar birleştirildi:

Bıktık artık yaa. Hadi öbür maç İtalya falan filan dediniz tamam dedik eee bu ne şimdi hemde 30 bin Azeri kardeşlerin desteğine rağmen bari onalrin emeğine saygıları olsun ruhsuz herifleirn ..neyse yapacak bişey yok..