• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Black Mirror

sharK

İrem
Yetkili
Süper Moderatör
Mesajlar
719
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
black-mirror-in-yaraticisi-brooker-insanlar-yeni-sezonu-kaldiramaz-728199-5.jpg
Dizi adı: Black Mirror

IMDB: 8,8

Dizi konusu: Dizinin temel özelliği, her bölümün birbirinden tamamen farklı bir konuya odaklanmasıdır. Yani, bölümlerin birbiri ile hiçbir ilişkisi yok. Bu da dizinin herhangi bölümünü izlemenizi sağlıyor. Özellikle, dizi izlemeyi sevmeyenler için mükemmel bir seçim. Her bölümde farklılık gösterse de tüm bölümlerin ortak özelliği, gelecekte teknolojik cihazların boyut atladığı bir dönemde geçmesidir. Günümüzde sanal dünyanın bu denli gerçek hayatımıza sızması, aslında Black Mirror’da ele alınan konulara işaret ediyor. Bir nevi gelecek yaşam şeklini ve teknolojinin getireceği olası sorunları bize yansıtıyor diyebiliriz. Bu da diziyi diğerlerinden farklı kılıyor.

Dizi 5 sezon ve toplam 22 bölümden oluşmaktadır. 6.sezon onayı var, fakat dizinin senaristi Charlie Brooker açıklama yaptı; "insanlar zaten pandemi yüzünden zor günler geçiriyor, 6.sezonuna hazır değiller" diyerek 6.sezon çalışmasını durdurdu. 6.sezonu izleyecek psikoloji insanlarda olmayabilir, bu yüzden 6.sezonda komediye yöneleceğini söyledi.

 
Reklam

witrocc

『  』
Yetkili
Yönetici
Mesajlar
1,462
Puanları
3,400
Cihaz
Reno 2Z
Öneri için teşekkürler.
 

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Mesajlar
307
Puanları
350
Cihaz
Reno 2Z
her bölümünde ayrı konuyu ele alıyor izlemeniz gereken diziler arasında kesinlikle...
 
Üst