Bundan sonra Lite model telefon kullanmayacağım

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Teşekkürler kıymetli dostum.Zaten senin niyetini biliyoruz.Elif Hanım'ı da.Uzatmaya hiç gerek yok.Kıymetli forumumuzda sohbet ve paylaşımlarımıza devam ediyoruz.Saygılarımla.
Ben teşekkür ederim.Elimden geldiğince bilgi sahibi olduğum bir konuysa insanlara faydalı ve yardımcı olmak için burdayım.Başka bir amacım yok.

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ben teşekkür ederim.Elimden geldiğince bilgi sahibi olduğum bir konuysa insanlara faydalı ve yardımcı olmak için burdayım.Başka bir amacım yok.
Rica ederim kıymetli dostum.Seni bu forumda asla kaybetmek istemem.Paylaşımlarından tanıyorum seni zaten.O kadar.Daha seninle bol bol ColorOS 12 sohbetleri yapacağız.

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Kazakistanı biliyoruz tanıyoruz abi.Mesele o değil.Gayet güzel bir ülke bir anlık sinirle söyledim.Oppoya kızgınlığımdan.

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4

Gerçeklere bakmak ayrı bir durum taraflı bajmak ayrı bir durum.
Kazakistan bir ülke değil mi ? Ve küçümseniyor şu durumda haliyle burasıda forum yazılanlar okunuyor ve kurallar gereği yapılması gerekenler var.
İsteklerimiz olmadı diye ülke yada insanlara küçümseme yada farklı cümleler kullanmamızı gerektirmez.
Objektif ve geniş açıdan düşünmeliyiz sırf sinirimiz ve isteklerimiz gerçekleşmedi diye bazı şeyleri yok sayamayız.
Burada küçümseme yok gerçeği söylüyor kendi ülkemizin daha gelişmiş olduğunu söylüyor ve bu yüzden güncellemede kazaktistanın önünde olmalı diye düşünüyoruz. Ülkemizin gelişmiş olduğunu düşünmemiz başka bir ülkeyi aşağılamak olmaz. İnternet çağında yaşıyoruz hangi ülkelerin hangi konulardan birbirinden üstün olduğuna rahatlıkla erişebiliyoruz ve Türkiye bu konumda daha üstün durumda

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Sayın @Certel güzel resimlerle Kazakistan'ı tanıtmışsınız.Biliyoruz bunları ama Türkiyemiz bambaşkadır.Ben buradan Türkiyemiz ile son derece güzel resimler paylaşırım.Oppo yapmış bir tercih kendisini bağlar.Ben sonuna kadar Türkiyemizi seçerim.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Burada küçümseme yok gerçeği söylüyor kendi ülkemizin daha gelişmiş olduğunu söylüyor ve bu yüzden güncellemede kazaktistanın önünde olmalı diye düşünüyoruz. Ülkemizin gelişmiş olduğunu düşünmemiz başka bir ülkeyi aşağılamak olmaz. İnternet çağında yaşıyoruz hangi ülkelerin hangi konulardan birbirinden üstün olduğuna rahatlıkla erişebiliyoruz ve Türkiye bu konumda daha üstün durumda
Burada ülke üstünlüğünden bahsetmiyoruz yapılan talihsiz bir sözden ötürü uyarıdan bahsediyoruz.
Lütfen olayı abartmayalım.
Konu gereği farklı yerlere sürüklemeyelim.
Çinde üretilen cihazlar deneme sürümlerini Hindistan da paylaşıma sunar genelde ,bunu tüm üklelerden üstün olduğu için değil başka sebeblere dayanarak yapar o yüzden konuyu uzatmanın kimseye faydası yok.

Kişi yada ülke bazında kimse kimseyi küçümseyemez.
Herkes ister ilk paylaşımlar kendi ülkeleri için olsun ama tabi takdir edersiniz ki her firmanın kendi politikası var.

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite

Sayın @Certel güzel resimlerle Kazakistan'ı tanıtmışsınız.Biliyoruz bunları ama Türkiyemiz bambaşkadır.Ben buradan Türkiyemiz ile son derece güzel resimler paylaşırım.Oppo yapmış bir tercih kendisini bağlar.Ben sonuna kadar Türkiyemizi seçerim.
Haklısın abi katılıyorum
Mesajlar birleştirildi:

Haklısın abi katılıyorum

Burada ülke üstünlüğünden bahsetmiyoruz yapılan talihsiz bir sözden ötürü uyarıdan bahsediyoruz.
Lütfen olayı abartmayalım.
Konu gereği farklı yerlere sürüklemeyelim.
Çinde üretilen cihazlar deneme sürümlerini Hindistan da paylaşıma sunar genelde ,bunu tüm üklelerden üstün olduğu için değil başka sebeblere dayanarak yapar o yüzden konuyu uzatmanın kimseye faydası yok.

Kişi yada ülke bazında kimse kimseyi küçümseyemez.
Herkes ister ilk paylaşımlar kendi ülkeleri için olsun ama tabi takdir edersiniz ki her firmanın kendi politikası var.
Aynen.Çok talihsiz bir söz.