Color OS 11 güncelleme takvimi?

Sencer_kagan

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Yeni konu açmamak için buraya yazıyorum.. A5 marka telefonuma Mayıs ayından beri güvenlik güncellemesi gelmedi. Bilgisi olan var mı??

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Bu güncelleme olayından sonra oppo dan iyice soğudum daha işim olmaz.Bir sonraki cihazımı oneplus olarak düşünmüştüm oda oppo ile anlaşmış. Oneplus alt segment telefon çıkaracak oppo da amiral gemisi modellerini çıkaracak. One plus ında başını yaktı. Bu oppo telefon pazarını eline alırsa vahh hepimizin haline. Adamların telefon üretim sırası farklı, güncelleme vermesini geçtim, dağıtım şekli bile problem saçma sapan birşey. Umarım bu düzensiz ve saçma stratejisi ile nokia gibi biter gider yoksa dediğim gibi herşeyi batıracak.
Merhaba, bu durum sadece oppo da değil her markada olan bir durum, güncelleme takvimine göre tam zamanında gelmesi imkansız nedeni ise sunucularda yoğunluk oluşumunu engellemektir. Yoğunluk oluşursa güncellemeyi alan kullanıcıların dosyalarında eksiklik oluşabilir ve cihazda sorun oluşturur.
Mesajlar birleştirildi:

Alanlarda aldığı günden yana sorunlar ve problemlerle uğraşıyorlar. Güncellemeyi bekleyip gelmesi bir dert, geldikten sonra yaptığı sıkıntılar bir dert. Güncelleme gelmemesine sevinsekmi üzülsekmi bilemedim.
Hangi modelde ne tür sorunlar yaşıyorsunuz/tespit ettiniz?
Mesajlar birleştirildi:

Yeni konu açmamak için buraya yazıyorum.. A5 marka telefonuma Mayıs ayından beri güvenlik güncellemesi gelmedi. Bilgisi olan var mı??
Güvenlik güncellemesi belirli durumlarda gönderilir ve her ay düzenli aralıklarla gelmesi gibi durumu yoktur.
Mesajlar birleştirildi:

Aslında iyi marka cihazları falan süper ama gerçekten güncelleme konusunda OKADAR geriki diğer modellerden yakında Samsung Android 12 yi alacak oppo olanlar daha 11 i bile almadı
Samsung Android ile yaptığı anlaşmadan dolayı güncellemeyi erkenden verecek.

Son düzenleme: