Tartışma Coloros 11 a52 modeline geldi

dogukan_blt49

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A52
Merhabalar edindiğim bilgilerden a52 modelinde güncelleme yaptıktan sonra bir sorun çıkmıyormus ama güncellemeyi yaptım ve kişiselleştirme bölümüne girdikten sonra kenar aydınlatması ve kapalı ekran stilleri yok neden bende yok onlar bir bilgisi olan varmı lütfen yaridm edin

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-26-17-45-39-04.jpg
    Screenshot_2021-02-26-17-45-39-04.jpg
    286 KB · Görüntüleme: 43

Recepix

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Merhabalar edindiğim bilgilerden a52 modelinde güncelleme yaptıktan sonra bir sorun çıkmıyormus ama güncellemeyi yaptım ve kişiselleştirme bölümüne girdikten sonra kenar aydınlatması ve kapalı ekran stilleri yok neden bende yok onlar bir bilgisi olan varmı lütfen yaridm edin
Bizim cihaz ekranları amoled olmadığı için bu özellikler olmaz. Ben de şimdi indiriyorum bakalım nasılmış

Enes0000

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A52
Ben daha güncellemedim de güncelledikten sonra şarjında herhangi bir azalma oldu mu bilgilendirir misiniz

Recepix

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Evet pilde sıkıntı görünmüyor. Fakat, arayüzde kasılmalar var kurulum sonrası hard format atmış olmama rağmen var maalesef. Umarım Mart güvenlik güncellemesi ile çözerler.

dogukan_blt49

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A52
Evet pilde sıkıntı görünmüyor. Fakat, arayüzde kasılmalar var kurulum sonrası hard format atmış olmama rağmen var maalesef. Umarım Mart güvenlik güncellemesi ile çözerler.
Ben harf reset atmadım bı sakıncası varmı kasma donmalar bende çok rahatsız edici değil yani uygulamaya birkere girince kasıyor birdaha girince kasmıyor