ColorOS 11 ile Google Lens ve Google Asistan müjdesi!

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
ColorOS 11 güncellemesi ile sonunda kullanıcılar Google'ın kamera uygulaması ve yazılımı Google Lens'e kavuşuyor!

Ayrıca Google Asistan da artık sesinizi direkt olarak tanıyabileceği entegre sisteme ColorOS 11 ile kavuşuyor!
Ekranda Ok Google algilamiyor asistan nasıl yaparım acaba

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z

UmitTheGreat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Salak arkadaşım, bak salağa söyler gibi tekrar söylüyorum. Benim yorumum doğruysa adminlerin dediği de doğru, sen salak anlamamışsın anlatmaya çalışıyorum ama hala adminleri düzeltelim diyosun ne mal adamsın kardeşim sen, adminler zaten doğru teknik detaylar vermiş sen kendi derdindesin hala, internette varolma lütfen modemin yansın
Delirmek üzereyim ! kardeşim, anlama sorunun varsa bak insan gibi söyle, bu kötü bişey değil, en fazla doktora gidersin ama böyle davranma (kaba yorumu yazamıyorum çünkü ban gelir). Lütfen yorumlarda daha saygılı olalım, bak zaten ikimiz uyarı yemişiz. Neyse, cevap vermene gerek yok kardeşim, istersen blokla ama cidden adminlerin ve senin anlama sorunun var, dediğimden en ufak birşey anladığınızı zannetmiyorum. Keşke o yorumu düzeltmez olaydım (adminlere sallamıyorum yanlış anlaşılmasın).