ColorOS 11 ile Google Lens ve Google Asistan müjdesi!

UmitTheGreat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kimse size Google Camera uygulamasıyla Lens aynı uygulama veya benzer demiyor, bilmem farkında mısınız acaba? Kamera donanımını kullandığından ötürü kamera aplikasyonu diyoruz. GCam de bir kamera aplikasyonudur, Lens de, Snapseed de, ta eskilerde Retrica da. Siz neyini anlamıyorsunuz hala? Adında kamera geçiyor diye sadece GCam uygulaması mı kamera aplikasyonu oluyor.
Tabii ki öyle sanmıyorum ama adminler öyle sanıyor ne yazık ki :/ Google Lens ile Google Camera da kamera sensörünü kullanıyor ama teknik açıdan ikisi aynı değil.

hypetr

Yeni Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tabii ki öyle sanmıyorum ama adminler öyle sanıyor ne yazık ki :/ Google Lens ile Google Camera da kamera sensörünü kullanıyor ama teknik açıdan ikisi aynı değil.
Kardeş anlama sorunun var galba sen de

adam kimse lensle diğeri aynı demiyo diyo sen hala laf sallıyosun gerizekalıya anlatır gibi yazmışlae hala anlamamışsın ta ben kanser oldum burdan sana az bilen insanlara saygı gösterin ego kasmanın alemi yok

Dovahkiin

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kaba dil kullanımı yasaktır
Kanka bak manyak olursun ciddi söylüyorum bırak bu işleri cksnxinskznakx
Adamların yazdığını oku be mk önce valla iyi güldüm gece gece ckmsoxnsoxnskxj

UmitTheGreat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
aradıpın yorum mu :D kardeş sana diyorum anlama sorunun var diye. adminler aynı şey değil diye bas bas bağırmış sen hala adminlere sallıyorsun ne salak adamsın benim yorumumu bile arka tarafınla okumuşun
Ya bro, böyle konuşarak istersen kendini salak durumuna düşürme. Ben adminlerin yazım hatasından dolayı zaten böyle yazdım ve bu tartışma sürdü, asıl senin mi anlama sorunun var, git oku yazıları öyle gel. Senin yorumun doğru yorum diyorum, sende bana sallıyorsun. Anlama sorunlusu sensin gibi geldi bana. Ya şu yazıyı düzeltip konuyu bitirmek daha mantıklı değil mi ? Adminleri savunuyorsun hala, cidden Türkiye'deki çoğu forum sıkıntılı, Technopat hariç.

hypetr

Yeni Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ya bro, böyle konuşarak istersen kendini salak durumuna düşürme. Ben adminlerin yazım hatasından dolayı zaten böyle yazdım ve bu tartışma sürdü, asıl senin mi anlama sorunun var, git oku yazıları öyle gel. Senin yorumun doğru yorum diyorum, sende bana sallıyorsun. Anlama sorunlusu sensin gibi geldi bana. Ya şu yazıyı düzeltip konuyu bitirmek daha mantıklı değil mi ? Adminleri savunuyorsun hala, cidden Türkiye'deki çoğu forum sıkıntılı, Technopat hariç.
Salak arkadaşım, bak salağa söyler gibi tekrar söylüyorum. Benim yorumum doğruysa adminlerin dediği de doğru, sen salak anlamamışsın anlatmaya çalışıyorum ama hala adminleri düzeltelim diyosun ne mal adamsın kardeşim sen, adminler zaten doğru teknik detaylar vermiş sen kendi derdindesin hala, internette varolma lütfen modemin yansın

Seyfullah83

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
ColorOS 11 güncellemesi ile sonunda kullanıcılar Google'ın kamera uygulaması ve yazılımı Google Lens'e kavuşuyor!

Ayrıca Google Asistan da artık sesinizi direkt olarak tanıyabileceği entegre sisteme ColorOS 11 ile kavuşuyor!
Lens zaten var asistanı bekleyeceğiz desene
Screenshot_2020-09-22-01-28-30-56.jpg