APK ColorOS 12.1 Quick Glance APK 13.2.6 / OPPO A74 Adımsayar aktif etme..

Aybrkkk

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Sizce silmeli miyim işime şuanlık yaradığı için yükledim şarzı önemli ölçüdemi götürüyor oppo güncellemeye beraber getirene kadar apk kullansam çok zararı olurmu
Yani işinize yaramiyorsa silin bence ben adımsayar olduğu için APK'yi indirdim sonra şarj yiyince sildim onun yerine Google fit var onu kullanıyorum ana ekrana widget eklenilebiliyor.

thewriter1998

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Yabancı forumlar aracılığıyla bulduğum bir APK yı sizlerle paylaşmak istiyorum. Quick Glance uygulaması. Türkiye'de yok. Google feed gibi ana ekranın solunda bulunur ve buradan kısayollar oluşturabilirsiniz, widget ler ekleyebilirsiniz, haberler okuyabilirsiniz(maalesef haberler çalışmıyor). En önemlisi ise A74 için konuşayım, adımsayar bu cihazda yok fakat bu uygulamayı kurup widget bölümünden adımsayar ı bulup eklerseniz, adımsayar o aktifleştirir, günlük hedefler belirleyip adımlarınızı takip edebilirsiniz.

Çok APK denedim fakat çoğu düzgün çalışmadı. Son olarak bu APK'yı bulabildim ve A74 de test ettim, şuan birkaç hata da olsa çalışıyor. Hatalar şöyle:

-Trending news (haberler) bölümü çalışmaz. No connection der. Ayarlardan widget settings den "Trending News" i devre dışı bırakınız.

-İçerik ve servis önerileri bölümü Çincedir. Ayarlardan widget settings den "Featured" bölümünü devre dışı bırakınız.

-Sol üstteki artı işaretinden widget ekleyebilirsiniz. Fakat widgetleri düzenlemek için üzerine basılı tutarsanız, uygulama çöker. Düzenlemek için boş bir yere basılı tutunuz.

Gördüğüm hatalar bunlar. Şu ana kadar anlaşıldığı gibi sadece hoş widgetler eklemek ve özellikle A74 için geçerli adımsayar ı aktif etmek, görmek için işe yarayacak bir uygulama.

Not: Uygulama İngilizcedir fakat widgetler Türkçe çalışıyor.

İndirmek için:

VirusTotal tarama linki: (0/65)

Kaynak: Telegram:
t.me/opporealmeupdate t.me/oppoandrealmeupdate t.me/realmesystemapplication
Reno 5 Lite'ta çalışmıyor, paket geçersiz göründüğünden uygulama yüklenemedi diyor.