APK ColorOS 13 Takvim Uygulaması APK

teknimen

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Son düzenleme:

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Paylaşamaz çünkü yazdıkları kopyala yapıştır tarzı zaten foruma ayda bir giriyor bulursa paylaşır
Paylaşmış, bence arkadaşa bir özür borçlusunuz
Mesajlar birleştirildi:

Teşekkür ederim, elinize ve emeğinize sağlık. Bazı uygulamalar çalışmadı Coloros 11.1 uyumlu değil.

teknimen

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Paylaşmış, bence arkadaşa bir özür borçlusunuz
Mesajlar birleştirildi:

Teşekkür ederim, elinize ve emeğinize sağlık. Bazı uygulamalar çalışmadı Coloros 11.1 uyumlu değil.
Arkadaşım aradığın takvim uygulamasını telegram gruplarında bulabilirsin. Oppo Realme system app yazarsan 3-4 grup var istersen hepsine üye ol ve aradğın uygulamayı ismini ve versiyon no yazarak indirip kurabilirsin

teknimen

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Ben size dedim kopyala yapıştır cevap atanın paylaştığı uygulama çalışmaz diye
Yazılanları dikkatli okumuyorsun galiba. arkadaşın sürümü 11.1, benim yüklediğim uygulamalar coloros 12.1 sürümünde çalıştığını söylediğim coloros 13 ve 14 için yapılmış uygulamalar. Senin iddan sürüm numaraları farlı ise uygulamalar çakışma yapar yüklenmezdi. Arkadaş paylaştığım uygulamaların bazılarının yüklenip çalıştığını da yazmış. Senin mantığına göre coloros 11.1 sürümünde coloros 13 ve 14 için yapılmış uygulamaların bırak çalışmayı hiç yüklenmemesi lazım. Sonuç olarak boş yapanın sen olduğunu gördük. Ayrıca forumun çok aktif olmaması ve işlerimden dolayı arada bir girmem yazdıklarımın başkasına ait kopyala yapıştır tarzı paylaşımlar olduğunu göstermez. Forumda aktif ve kıdemli üye olmanızda telefon ve programları ve yazılımları hakkında çok bilgili olduğunuzu göstermez. Aynı şekilde benimde arada bir foruma girip bir şeyler yazmam bilgisiz ve cahil olduğumu göstermez. Karşındaki insanı tanımadan bu tür yakıştırmalar yapman hoş bir şey değil. Bu konuyu burada kesiyorum. Bundan sonra yazacağın her türlü olumsuz şeyde cevap alamayacaksın , forumu kişisel tartışmalarla meşgul etmeye gerek yok. Burada sorunlarına çözüm arayanlara yardımcı olmaya çalışmak bilgisi dahilinde tüm üyelerin görevidir.