APK ColorOS 13 Telefon Yöneticisi Global Türkçe APK 13.5.2 (ColorOS 12.1'de çalışır) / Quick Glance Yeni Widget'lar/ Depolama Temizleme Özelliği Ekleme

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Arkadaşlar Quick Glance iki yeni sürümünü ekledim. assistantscreen_14.1.3 sürümü türkçedir özellikle coloros 13 ve 14 yüklü cihazı olanlar denesinler çalışıyormu? Benim cihaz reno 3 pro coloros 12.1 yüklü. Quick Glance açtığımda widget eklemeye bastığımda cihazımda eklenecek widget yok görünüyor muhtemelen cihaz sürümüyle alakalı. assistantscreen_14.3.36 sürümü ingilizcedir.

14.1.3 sürümünde adımsayar türkçe mi acaba şuan bulunduğum ortamda wi-fi yok kendi internetim kota az o yüzden yükleyip deneyemedim yükleyen arkadaşlar bilgi verebilir mi

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar Quick Glance iki yeni sürümünü ekledim. assistantscreen_14.1.3 sürümü türkçedir özellikle coloros 13 ve 14 yüklü cihazı olanlar denesinler çalışıyormu? Benim cihaz reno 3 pro coloros 12.1 yüklü. Quick Glance açtığımda widget eklemeye bastığımda cihazımda eklenecek widget yok görünüyor muhtemelen cihaz sürümüyle alakalı. assistantscreen_14.3.36 sürümü ingilizcedir.

Coloros 11.1 de yükleniyor ancak wigdetler ve diğer özelliklerin hiç biri çalışmıyor öaalesef

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Telefon hızlandı muhtemelen psikolojik söylem yada arka planda ram i %90 dolu program bunu düzeltiyor haberi yok. Şarjı da bununla doğru orantılı.

Arıza söylemi komik.
Bilemedin ram %32 dolu telefonum oppo reno 5 lite yüklü proglamlarım Mynet Haber Cepte Getir N11 Trendyol Maçkolik ve 5 tane mobil bankacılık var şarjımda neden çok gidiyor nedeni de şunlar sosyal medyam yok video izlemem sadece haber ve forum siteleri o kadar bu arada telefon kullanmasını bilmeyen üyelerle dolu burası telefona yüklüyorlar 100 + uygulama sonra gelip burada yok program ram yiyor kasıyor şarj yiyor bunlar normal şeyler ne kadar para o kadar köfte hadi şimdi işinize

Son düzenleme: