APK ColorOS 13 Telefon Yöneticisi Global Türkçe APK 13.5.2 (ColorOS 12.1'de çalışır) / Quick Glance Yeni Widget'lar/ Depolama Temizleme Özelliği Ekleme

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
telefon yöneticisi ve quick glance yeni sürümlerini paylaşıyorum. isteyen cihazına yükleyip deneyebilir ve hangi cihaz ve hangi sürümde çalıştığını buraya yazabilir. benim Cihazım reno3 pro coloros 12.1 ve uygulamalar sorunsuz çalışıyor

coloros.phonemanager_14.5.0.apk

coloros. quickglance_14.0.0.apk
Türkçe dil desteği var mı peki?

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Türkçe dil desteği var mı peki?
Yükledim telefonum Coloros 11.1 Renp 2Z Telefon Yöneticisi çalışıyor sıkıntı yok ve Türkçe. Quick Glance ise o da yüklendi ama hava durumu, adım sayar gibi özellikler çalışmıyor. Tekrar silip 13.4.2 sürümüydü herhalde onu yükleyeceğim. Emeğine sağlık dostum.

teknimen

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
telefon yöneticisi türkçe dil
quick glance sorunu nedir
hava durumu ve adım sayar widget olarak eklenmiyor mu veya eklenen adım sayar ve hava durumu widgeti açmıyor mu veya başka widget ekleyemiyor musunuz? benim görüntü ekte mevcut

Ekli dosyalar

• Screenshot.jpg
    Screenshot.jpg
    261.3 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
hava durumu ve adım sayar widget olarak eklenmiyor mu veya eklenen adım sayar ve hava durumu widgeti açmıyor mu veya başka widget ekleyemiyor musunuz? benim görüntü ekte mevcut
Arama barın solunda artı işaretine bastığımda açılan pencereden mesela hava durumunu seçiyorum. Quick Glance sayfasına hava durumu karesini getiriyor ancak yüklenmedi hatası veriyor ingilizce diliyle. Aynı şekilde adım sayarı da denediğimde aynı hatayı veriyor. Bende sildim ve 13.2.6 sürümünü yükledim.
Mesajlar birleştirildi:

Arama barın solunda artı işaretine bastığımda açılan pencereden mesela hava durumunu seçiyorum. Quick Glance sayfasına hava durumu karesini getiriyor ancak yüklenmedi hatası veriyor ingilizce diliyle. Aynı şekilde adım sayarı da denediğimde aynı hatayı veriyor. Bende sildim ve 13.2.6 sürümünü yükledim.
11.1 sürümüne uygun değil herhalde sizin attığınız 14.0 sürümü.

dayiroglu

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
telefon yöneticisi ve quick glance yeni sürümlerini paylaşıyorum. isteyen cihazına yükleyip deneyebilir ve hangi cihaz ve hangi sürümde çalıştığını buraya yazabilir. benim Cihazım reno3 pro coloros 12.1 ve uygulamalar sorunsuz çalışıyor

coloros.phonemanager_14.5.0.apk

coloros. quickglance_14.0.0.apk
14.5.0 sürümü denendi çalışıyor. COS 13 Andorid 13. Uygulama Türkçe ve hatasız. Teşekkürler.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Android 13 oppo reno 5 lite yükledim ama uygulamada görünmüyor nasıl aktif edeceğiz