ColorOS 13

Aybrkkk

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Merhabalar oppo'dan yaklaşık 2gun önce coloros 13 ün ekran görüntüleri sızdırılmıs peki coloros 13 Türkiye'de tahminen kaç modele gelir

Aybrkkk

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Evet piyasada oppo hariç diğer markalarda kalmadı android 12 almayan . artık android 14 çıkınca 13ü dağıtmaya başlarlar eğer android 12 yi dağıtma konusundaki yavaşlığı devam ederse, sadece tahminen hangi cihazlar alır onu merak ettim

Deutz

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Reno 4 serisi daha da ColorOS güncellemesi almaz diye düşünüyorum. Genelde 2 kez Android / ColorOS sürümü geliyor. Reno 5 serisi de ColorOS 13 ile son güncellemesini alır.

Oppo güncelleme konusunda yavaş bir firmaymış. ColorOS 12 bence iyi değil. Ek güncellemelerle düzelir ancak aylarca beklemek lazım.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncellemelerle başınıza gelecek var. oppo reno 5 lite kullanıyorum android 11 color os 11 var üzerinde. Android 12 yükleyenlerin şikayetleri sayfalar dolusu mecbur bırakılana kadar 11 den devam çok stabil bir sürüm

dayiroglu

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncellemelerle başınıza gelecek var. oppo reno 5 lite kullanıyorum android 11 color os 11 var üzerinde. Android 12 yükleyenlerin şikayetleri sayfalar dolusu mecbur bırakılana kadar 11 den devam çok stabil bir sürüm
Ne şikayetleri varmış. Benim bir şikayetim yok mesela. Ha bence de 11 daha güzeldi ama Android sürümü atladık artık.