• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

ColorOS 6.7 İnceleme (Hakkında her şey burada)

Pasha

Forum Paşa'sı
Banlandı
Üye
Mesajlar
22
Puanları
0
Selamlar Oppo fanları, bugün sizler için Android 10 tabanlı ColorOS 6.7 sürümü hakkında bilgiler vereceğim. Umarım hoşunuza gider :)

ColorOS'un 5.0 versiyonunu piyasaya sürmesinden bu yana yapılan müthiş değişikliklerin hepimiz farkındayızdır ve daha sonraki versiyonlarıyla birlikte hala sistemi geliştirmeye devam eden bir OPPO var karşımızda. ColorOS 6.0 ile çok daha fazla değişiklik ve gelişim bizlere sunuldu. Kullanıcılardan gelen değerli geri bildirimler ve hayranlardan gelen önerilerle kullanıcı arayüzü artık daha basit ve güvenilir. Ve şimdi bir adım daha ileride atmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Çevremizdeki son teknoloji ile birlikte ColorOS da kendini geliştirmeye devam ediyor.

Karanlık mod, basitleştirilmiş arayüz ve kısayol hareketleri... Ekranı kaplamayan küçültülebilen sistem uygulamaları karşımızda olacak. Daha da minimize edilmiş, kolaylaştırılmış arayüz çok işimize yarayacak.

Kamera Özellikleri, Son Sekmeler, Sistem Uygulamaları vb. gibi küçük görünebilecek ancak farkedilebilecek birçok değişiklik var.

Bildirim paneli, Ses denetimi çubuğu, akıllı asistan birçok değişiklik yaşayacak.

Google son zamanlarda Android Q beta sürümlerini açıkladı. ColorOS, Reno cihazı için bir test programı sundu. Bu güncelleme ile kullanıcılar Android Q ve özelliklerini deneyimleyebilirler. Yazılım hala test aşamasında ve işlem tamamlandıktan sonra versiyonun tam sürümünü yayınlacaktır. Reno kullanıcıları bu sürümü kullanıcılardan daha önce deneyimleyebilir.

Şu an edinebildiğim tüm bilgiler bunlar. Siz de bildiğiniz duyduğunuz özellikleri yazın bu başlık altında tartışalım!

İyi forumlar herkese!
 
Reklam

yusuf

Yeni Üye
Üye
Mesajlar
17
Puanları
0
geçen forumda bi arkadaşımızın @gulnihalcevik 'in bahsettiği şu konu benim de dikkatimi çekti: Hızlı arama

widgetlar ile ana ekrandan hızlı arama yapma kolaylığı kısıtlı. inşallah 6.7 ile kolaylaştırılan arayüzde bu özellik gelir veya 7ye kadar sabretmek gerekecek.
 

oppocum

Yazar Üye
Üye
Mesajlar
97
Puanları
50
RX17 Neo Android Q yada Coloros 6.7 yi alır mı ? Gerçi daha biz Android 9 Coloros 6 yi göremedik
 
Üst