Coloros 7 Güncelleme Haritası

oppocum

Yazar Üye
Üye
Adamlar Türkiye üzerinden bu şekilde sunuyor, farklı ülkelere farklı donanımlar sunuyor. Konuyu bu kadar araştırıp kurcalamaya gerek var mıydı? Bunun örneğini farklı markaların farklı cihazlarında da gördük. Ürün aynı olmasına rağmen farklı (yüksek veya düşük) özellikler vererek satışını yapıyor. Bunlar olağan şeyler.
Evet var burası bir forum sitesi forum sitelerinin amacı budur zaten araştırmak insanlara yardımcı olmak bende bu konu hakkinda bilgi verdim.

CUMAALİ

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
oppo find x kullanıyorum fakat güncelleme gelmedi henüz birde menü hala ilginizce ne zaman Türkçe gelecek acaba

eurobaz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Güncelleme konusunda oppo dan hiç memnun değilim. Kimse normal olarak iPhone lar gibi seri yazılım güncellemesi beklemiyor fakat bence android camiasının en hantal güncelleme sunan firmalarından biri

aykutalkan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2
Arkadaşlar geçenlerde ben de bir konu açmıştım. Reno 2 henüz güncelleme almadım diye. Fakat bölgeyi Ukrayna yapıp, Ukrayna sunuculu VPN ile güncellemeyi yaptım.
Bilginiz olsun...

kalkan99

Üyecik
Üye
Cihaz
RX17 Pro
Sevgili ColorOS Superfans,
Reno 2 ColorOS 7 + Android 10 Programının
uzun zamandır beklenen Resmi sürümü sonunda başladı
.
Deneme sürümünü denemek istiyorsanız başvurunuzu gönderin.
Hindistan, Endonezya, Vietnam ve Tayland'daki bu resmi sürüm sürümü için sınırsız bir İlk baskının tadı verilmiştir.
O zaman acele et!

dün Reno 2 ile ilgili paylaşılan bildirim bu

kalkan99

Üyecik
Üye
Cihaz
RX17 Pro
Sevgili ColorOS Superfans,
Uzun zamandır beklenen F11 / F11 Pro / A9 ColorOS 7 + Android 10 Programının resmi sürümü sonunda başladı .
Deneme sürümünü denemek istiyorsanız başvurunuzu gönderin.
O zaman acele et!

F11/F11 Pro/A9 modeller için bugünkü duyuru