Coloros 7 imeiye göre dağıtılmıyor mu?

Oppo a9 coloros 7 aldın mı ?

• Kullanılan toplam oy
    17

elfyqmr

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Büyük harflerle konu açmak yasaktır
Peki neye göre dağıtılıyor dersek? Tam bir sinir krizi sebebi.
2 erkek kardeşimde, eşimde ve bende model olarak oppo a9 2020 var. Hepimiz hemen hemen aynı sürelerde aldık. Benim imei numaramın son iki rakamı 57, 1 erkek kardeşimin sonu 93.
Eşimin 79, diğer erkek kardeşimin 19
Eşim ve sonu 19 olan erkek kardeşime güncelleme geldi. Bize gelmedi. Ve deli gibi coloros 7 yi bekleyen benim ama güncelleme gelen onların telefonu. Artık herkese atın şu güncellemeyi ne kadar saçma bir sistsminiz var ya her dakika güncelleme sayfasına bakmaktan sinir krizi geçiricem diye telefonu değiştirdim !! 20 sine kadar geldi geldi gelmedi satıcam telefonu bidaha da oppoya töbe !!!!!

SİNGLEWOLF

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 2 Z kullanıyorum ama colurs 7 güncelleme halen gelmedi IMEI numaranın sonu 207 bu dağıtım neye göre yapiliyor

W

wittroc

Guest
Dağıtım IMEI SV üzerinden kademeli bir şekilde yapılıyor.

Gzc

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
A9 2020 kullanıyorum hala güncelleme gelmedi oppo biraz hızlı yayınla da kullanalım artık şu yeni sürümü elbet oppo bu sorunları çözecek bekleyelim görelim oppo dan çok memnunum fakat güncellemeleri seri bir şekilde hızlı dağıtsa iPhone modelleri gibi opponun önüne geçemezler

Son düzenleme:

GaKKoS23

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ankete katılanların bir tanesi aldım dememiş çok ilginç

Freesoul

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kuzen ile aynı anda aldık telefonları onda Realme XT aldık. Çocuk Android 10 aldı Realme UI 6.1 idi kutudan çıkma telefon. 7 yi aldı üstüne 7.1'i aldı. Ben daha android 10 alacamda Coloros 7 gelecekte 7.1'e geçecez gerçekten Realme 6 pro alsaydım keşke diyorum.