Tartışma ColorOS 7 neye göre geliyor? IMEI - IMEI SV - Reno 2Z

IMEI SV?

• 22

Kullanılan: 22 20.4%
  • 24

Kullanılan: 82 75.9%
  • 23

Kullanılan: 4 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    108
W

wittroc

Guest
Öncelikle, IMEI SV "International Mobile Equipment Identity - Software Version" anlamına geliyor.​
Ortada güncellemenin neye göre dağıtıldığına dair iki iddia var dostlar. IMEI son sayısı ve IMEI SV. Güncelleme alan arkadaşlarımız IMEI SV'ı 22 imiş. Aslında baktığımızda son sayıya göre daha mantıklı.​
IMEI son sayısı ve IMEI SV'ınızı yazarsanız @yiitgven7x arkadaşımız ve biz ona göre mantık yürütebiliriz.​
Alanlar ve almayanlar IMEI ve IMEI SV'ını belirtsin lütfen.

Togoo

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ya şu ugrastigimiz şeylere bak bı güncelleme yüzünden. Oppo bize ücretsiz yazılım kodlarını öğretiyor bildiğin. İyice kabak tadı verdi bu iş. Daha reno Z de almayanlar var. Bu iş iyice uzayacak ve bizi kanser edecek belli ki. Benim imei son iki rakamı 32. Sv olan da 24 ve hâlâ sabırla bekliyorum gelmesini. Bu arada amaç aslinda güncelleme değil uygulanan politika...

UYSRK

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Software version.. Sorumuzun, sorunumuzun cevabı niteliğinde.

IMEI son iki rakam : 00 & IMEI SV: 24

Beklemedeyiz :)

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Ankette şimdiye kadar tek ben 22'yim herhalde. Tek alanda benim dün. Sanırım bu şekilde alınıyor güncellemeler...

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
IMEI son iki rakam 95 SV 24 hala gelmedi. Ulan Bu kadar güzel akıcı sade süper bi telefon yapmışsın ne demeye uğraştırıyorsun kendinden tiskindiriyorsun ver şunu işte artık ver sen de kurtul biz de beee ! :)