MOD ColorOs Tema Yapma

dayiroglu

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Öncelikle herkese selamlar.
Daha önce farklı forumlarda tema yapıp paylaşırdım. serkan75 ve dayiroglu nickleri ile. Bilenler vardır belki. Xiaomi Miui arayüzü için onlarca tema yapmışımdır. Yaş evlilik vs artık bıraktık tabi.
Yeni cihazım oppo olunca bir bakayım dedim. Ve ortaya daha önce severek kullandığım emuios adını verdiğim temayı çıkardım. Tema henüz bitmedi tabi ama bu işlerle uğraşanlar için nasıl yapıldığına dair konu açabilirim. İsteğe göre. Temayı uygulama yöntemi forumda mevcut zaten.
Mesajlar birleştirildi:

Screenshot_2021-12-16-21-00-56-57_92b64b2a7aa6eb3771ed6e18d0029815.jpg

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Hoş geldiniz merhabalar.Hoş bir konu olur kanatimce.Vakit ayırmaya deger bir konu malûm oppo nun politikaları nedeni ile tema magazası ülkemizde kullanılmıyor.
İmod uygulaması ile nasıl yapıldıgını detaylı ve geniş bilgi almak adına herkes faydalanabilr.

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Temaları hep sevmişimdir.Merakla bekliyoruz sayın @dayiroglu.Kolay gelsin,iyi çalışmalar.

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
YouTube de türkçe açıklamalı bir detaylı vide yok, genellikle Çin Hindistan Myanmar Bangladeş gibi ülkelerde geliştiriciler yapıyor ve temaların % 100 ne yakını MIUI arayüzü nü degiştirerek İmod app ile yapılıyor.
İmod sadece tema uyguladıktan sonra 5 dk lık barajı aşmak için degil tema yapıp editlemek içinde kullanılan bir program apk.
Biraz dikkat biraz beceri
Yani önce tabi hangi telefona tema yapacaksanız o telefonu işaretliyorsunuz yada birden fazla telefon ve android sürümü için adım adım ikon paketi walpaper arayüzdeki yazılar renkler felan sonra bir ad verip kayıt yapıyorsunuz
Ben basitçe anlattım tabi ama meşakkatli ve özveri dikkat edilmesi gereken bir konu

Araştırınız yaparsınızz

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
YouTube de türkçe açıklamalı bir detaylı vide yok, genellikle Çin Hindistan Myanmar Bangladeş gibi ülkelerde geliştiriciler yapıyor ve temaların % 100 ne yakını MIUI arayüzü nü degiştirerek İmod app ile yapılıyor.
İmod sadece tema uyguladıktan sonra 5 dk lık barajı aşmak için degil tema yapıp editlemek içinde kullanılan bir program apk.
Biraz dikkat biraz beceri
Yani önce tabi hangi telefona tema yapacaksanız o telefonu işaretliyorsunuz yada birden fazla telefon ve android sürümü için adım adım ikon paketi walpaper arayüzdeki yazılar renkler felan sonra bir ad verip kayıt yapıyorsunuz
Ben basitçe anlattım tabi ama meşakkatli ve özveri dikkat edilmesi gereken bir konu

Araştırınız yaparsınızz
Evet katılıyorum doğru söylüyorsunuz.Youtubeda takip ettiğim videolar var.Güzel temalar paylaşıyorlar.

hanry180

Taze Üye
Üye
Cihaz
OnePlus
Öncelikle herkese selamlar.
Daha önce farklı forumlarda tema yapıp paylaşırdım. serkan75 ve dayiroglu nickleri ile. Bilenler vardır belki. Xiaomi Miui arayüzü için onlarca tema yapmışımdır. Yaş evlilik vs artık bıraktık tabi.
Yeni cihazım oppo olunca bir bakayım dedim. Ve ortaya daha önce severek kullandığım emuios adını verdiğim temayı çıkardım. Tema henüz bitmedi tabi ama bu işlerle uğraşanlar için nasıl yapıldığına dair konu açabilirim. İsteğe göre. Temayı uygulama yöntemi forumda mevcut zaten.
Mesajlar birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 4225
hocam nasıl yaptın bi uygulama varmı bide tema formatı ne acaba