MOD SAYFA 43 TE COS REALME (11) VE (7 )YENİ TEMALAR

Açılan konudan ve temalardan fayda ve bilgi gördünüzmü teşekkürler

• Kullanılan toplam oy
    61

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro

Kilit ekranında ışık top hareket efektleri
Kurcalayınız

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-24-17-46-14-37_92b64b2a7aa6eb3771ed6e18d0029815.jpg
    Screenshot_2021-09-24-17-46-14-37_92b64b2a7aa6eb3771ed6e18d0029815.jpg
    493 KB · Görüntüleme: 90
  • Screenshot_2021-09-24-17-46-09-38_92b64b2a7aa6eb3771ed6e18d0029815.jpg
    Screenshot_2021-09-24-17-46-09-38_92b64b2a7aa6eb3771ed6e18d0029815.jpg
    474.1 KB · Görüntüleme: 92

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-25-11-11-54-81_6ba589b35cca5ff8f234db69f4487e8f.jpg
    Screenshot_2021-09-25-11-11-54-81_6ba589b35cca5ff8f234db69f4487e8f.jpg
    590 KB · Görüntüleme: 72
  • Vivo X70 Pro+ Wallpaper 1 YTECHB.png
    Vivo X70 Pro+ Wallpaper 1 YTECHB.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 69
  • Vivo X70 Pro+ Wallpaper 2 YTECHB.png
    Vivo X70 Pro+ Wallpaper 2 YTECHB.png
    2 MB · Görüntüleme: 67
  • Vivo X70 Pro+ Wallpaper 3 YTECHB.png
    Vivo X70 Pro+ Wallpaper 3 YTECHB.png
    3 MB · Görüntüleme: 69
  • Vivo X70 Pro+ Wallpaper 4 YTECHB.png
    Vivo X70 Pro+ Wallpaper 4 YTECHB.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 73

sislivadi

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5
DÜZENLEME==NOT==BU SAYFADA PAYLAŞTIĞIM TEMA STORE 7.1.1 KURULMAZ YADA ÇALIŞMAZ İSE,YİNE BURDA PAYLAŞTIĞIM TEMA STORE 7.4.2 SÜRÜMÜNÜ KURUNUZ...BAZI ARKADAŞLAR 7.1.1 SÜRÜMÜ İLE İLGİLİ KURULUM İLE İLGİLİ SIKINTI YAŞADIKLARI İÇİN AÇIKLAMA GEREGİ DUYDUM KOLAY GELSİN...........Tema Store 7.4.2

Hekesese merhaba laar.Umarım yararlı ve dogru bir konu açmışımdır.
Öncelikle cos7 tema magazasını verdigim theme apk ile güncelleyin 7.1.1 sürümü.Neden bu sürüm(diger sürümler yada güncel olan sürümler tema magazası ülkemizde opponun politikaları nedeni ile ya 5 dk teme denemesini kabul etmiyor yada yeni sürümler tema magazasına girmiyor yada sıkıntı çıkarabiliyor) Yada tema magazasını sildiginizde telefonda bulunan bütün temaları siliyor nedenini bilmiyorum.
Çok ugraştım en dogru ve stabil olan yol bu,ayrıca telefonu kapatıp açmanızada gerek yok.
Tema için 5 dk lık barajı nasıl aşıp ful yapabiliriz önce bilen vardır ama genede anlatayım başka bir işlem yapmanız gerekmiyor.Zor degil kolay gelsin.
NOTT::::: TEMALAR TELEFONUN KENDİ DOSYALARIM YADA DOSYALAR KLASÖRÜ İLE AÇIP KULLANIYORUZ.TEMA MAGAZASI ARAMAYIN UYGULAMALARDA BULSANIZ BİLE AÇILIP ÇALIŞMAYACAK.THEME UZANTILI TEMA LAR YALNIZ TELEFONUN DOSYALARIM KLASÖRÜNDE GÖRÜNÜR VE ÇALIŞIR........................
5 DK LIK TEMA BARAJINI FULL YAPMA,,,Resimdeki uygulamaları kurun ve kırmızı ok ile gösterdigim yerlere dikkat edin.
(((Resim 1)))setedit programı temayı kurduktan sonra direk bu programı açın ve okla gösterilen yere bsılı tutun (1) olan degeri sıfır yapın kayıt edip çıkın bu kadar.(((Resim 2))) imod pro temayı kurduktan sonra yine kırmızı okla gösterilen mavi ikona basıp bırakın başka bir şey yapmayın ......................................
NOT...300 MB CİVARI BİR TEMA ZİP KLAASÖRÜ OLUŞTURDUM BURDAN LİNKİ ATACAGIM.UZUN OLDU BİRAZ KUSURA BAKMAYINIZ

..İZLE

..İZLE

TEMA İÇİN GEREKLİ

TEMA ZİPP İNDİR 284 MB... >>>>>*** Hidden text: cannot be quoted. ***
<<<<<<>>>>> İNDİR ZİPTEN ÇIKAR KULLAN

DENEME TEMA<
DAHA FAZLA TEMA ATACAGIM..ZAMAN BULDUKÇA
SORULARINIZ VE OLMAYAN BİR ŞEYLER OLURSA BURDAN CEVAP YAZABİLİRSİNİZ MÜMKÜN OLDUGUNCA GERİ DÖNERİM
HERKESE SAGLIKLI HUZURLU GÜNLER DİLERİM
(
BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEGER KAZANIR VE GÜZELDİR)
çok tşkler

40musa40

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
DÜZENLEME==NOT==BU SAYFADA PAYLAŞTIĞIM TEMA STORE 7.1.1 KURULMAZ YADA ÇALIŞMAZ İSE,YİNE BURDA PAYLAŞTIĞIM TEMA STORE 7.4.2 SÜRÜMÜNÜ KURUNUZ...BAZI ARKADAŞLAR 7.1.1 SÜRÜMÜ İLE İLGİLİ KURULUM İLE İLGİLİ SIKINTI YAŞADIKLARI İÇİN AÇIKLAMA GEREGİ DUYDUM KOLAY GELSİN...........Tema Store 7.4.2

Öncelikle cos7 tema magazasını verdigim theme apk ile güncelleyin 7.1.1 sürümü.Neden bu sürüm(diger sürümler yada güncel olan sürümler tema magazası ülkemizde opponun politikaları nedeni ile ya 5 dk teme denemesini kabul etmiyor yada yeni sürümler tema magazasına girmiyor yada sıkıntı çıkarabiliyor) Yada tema magazasını sildiginizde telefonda bulunan bütün temaları siliyor nedenini bilmiyorum.
Çok ugraştım en dogru ve stabil olan yol bu,ayrıca telefonu kapatıp açmanızada gerek yok.
Tema için 5 dk lık barajı nasıl aşıp ful yapabiliriz önce bilen vardır ama genede anlatayım başka bir işlem yapmanız gerekmiyor.Zor degil kolay gelsin.
NOTT::::: TEMALAR TELEFONUN KENDİ DOSYALARIM YADA DOSYALAR KLASÖRÜ İLE AÇIP KULLANIYORUZ.TEMA MAGAZASI ARAMAYIN UYGULAMALARDA BULSANIZ BİLE AÇILIP ÇALIŞMAYACAK.THEME UZANTILI TEMA LAR YALNIZ TELEFONUN DOSYALARIM KLASÖRÜNDE GÖRÜNÜR VE ÇALIŞIR........................
5 DK LIK TEMA BARAJINI FULL YAPMA,,,Resimdeki uygulamaları kurun ve kırmızı ok ile gösterdigim yerlere dikkat edin.
(((Resim 1)))setedit programı temayı kurduktan sonra direk bu programı açın ve okla gösterilen yere bsılı tutun (1) olan degeri sıfır yapın kayıt edip çıkın bu kadar.(((Resim 2))) imod pro temayı kurduktan sonra yine kırmızı okla gösterilen mavi ikona basıp bırakın başka bir şey yapmayın ......................................
NOT...300 MB CİVARI BİR TEMA ZİP KLAASÖRÜ OLUŞTURDUM BURDAN LİNKİ ATACAGIM.UZUN OLDU BİRAZ KUSURA BAKMAYINIZ

..İZLE

..İZLE

TEMA İÇİN GEREKLİ

DENEME TEMA<
SORULARINIZ VE OLMAYAN BİR ŞEYLER OLURSA BURDAN CEVAP YAZABİLİRSİNİZ MÜMKÜN OLDUGUNCA GERİ DÖNERİM
(
Teşekkürler

YurtsevBurhan

Taze Üye
Üye
Cihaz
A73
Boş mesaj

..İZLE

..İZLE

TEMA İÇİN GEREKLİ

DENEME TEMA<
(
..