Yardım CPH1951EX_11_C.48 Güncelleme ile gelen wifi sorunu

gurelali06

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
CPH1951EX_11_C.48 güncellemesini 2 gün önce aldım ve güvelledim. Oppo reno 2z telefonum wifi çeken yerde çekmez oldu ve wifi ye bağlansa bile bağlantı da sorun yaşıyorum. Ya internet gelmiyor yada çok yavaş bağlanıyor. Varmı benim gibi sorun yaşayan. Eşimde Samsung var onda sıkıntı yok yani modemde problem yok.
Screenshot_2021-05-09-23-45-11-78.jpg

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
CPH1951EX_11_C.48 güncellemesini 2 gün önce aldım ve güvelledim. Oppo reno 2z telefonum wifi çeken yerde çekmez oldu ve wifi ye bağlansa bile bağlantı da sorun yaşıyorum. Ya internet gelmiyor yada çok yavaş bağlanıyor. Varmı benim gibi sorun yaşayan. Eşimde Samsung var onda sıkıntı yok yani modemde problem yok.Ekli dosyayı görüntüle 2930
Ayarlar> uygulama yönetimi> uygulama listesi> sağ üstte 2 noktaya basın sisteme ait olanları göster deyiniz sonrasında arama yerine "wifibackuprestore" yazın saklama alanı kullanımdan ön belleği ve verilerinizi siliniz.
Deneyiniz lütfen.

Upvote 0

gurelali06

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Denedikten sonra telefonu kapatıp açtınız mı?

Yazılanları yaptıktan sonra sanki ilk defa wifi ağına bağlanıyormuş gibi ağı unut deyip yeniden bağlanınız lütfen
Evet telefonu yeniden başlattım ancak ağı unut yapmadım onu da deneyeceğim dönüş yapacağım teşekkürler
Mesajlar birleştirildi:

Denedikten sonra telefonu kapatıp açtınız mı?

Yazılanları yaptıktan sonra sanki ilk defa wifi ağına bağlanıyormuş gibi ağı unut deyip yeniden bağlanınız lütfen
Şimdi yaptım ancak sorun devam ediyor. Şöyleki daha önce wifi nin rahat bir şekilde çektiği oda da wifi çekmiyor daha da doğrusu çok az çekiyor sadece nokta şeklinde o yüzden bağlantı sorunu yaşıyorum. Eşimde Samsung aynı yerde gayet rahat çekiyor. Güncelleme den önce böyle bir sorunum yoktu.

Son düzenleme:
Upvote 0