• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Dizi - Killing Eve

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Mesajlar
501
Çözümler
6
Puanları
850
images.jpeg
Dizi Adı : Killing Eve

Dizi Konusu : Luke Jennings'in kitaplarından uyarlanan dizi, ajan olmanın hayallerini kuran bir kadının beklenmedik bir maceraya atılmasını anlatıyor. Güvenlik hizmetlerinde çalışan Eve, ajan olma hayalleri kuran bir kadındır. Villanelle ise şiddete dayanan işinin kendisine sunduğu lükse hayatı seven yetenekli bir katildir. Birbiriyle takıntılı/aşık hale gelen bu iki kadın arasında zorlu bir kedi fare oyunu başlar.

IMDb : 8,2

Düşüncelerim : Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. Dram - Suç - Aşk tarzında bir dizi. Normalde bilim kurgu tarzı dizileri izlerim ama dizi kendi içine çekmeyi başarıyor gerçekten. Pek tanımadığım bu iki başrolde gerçekten karakterlerini oldukça iyi yansıtmışlar.

Bilgilendirme : 4. Sezon final sezonu olacak. 2021'de çıkması planlanan dizi pandemi sebebiyle ertelendi. Dizi çekimleri 2021 yılının yaz mevsiminde başlayacak, 2022 yılında ise yayımlanacak. Pandemi sağ olsun dizi sektörünü yavaşlattı :/
Dizi, Netflix'te bulunmuyor. Hulu veya korsan sitelerden izleyebilirsiniz.

Fragman
:
 
Reklam
Son düzenleme:
Üst