Çözüldü E GARANTİ KARTİ

Mavi

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5s
Merhaba hayırlı sabahlar benim tlfnuma casusu yazilimi atıldı ben cihazima yazılım attirdim.fakat bugün cihazında biraz farklılıklar gördüm.ornek olarak olarak E GARANTİ KARTİ UYGULAMALAR BOLUMUNDE AMA SİSTEMİN OLDUGU BOLUMDE BUNU DAHA ONCE HİC FARKETMEDİM BOYLE BİR UYGULAMA VARMİ ACABA CİHAZİM OPPO A5S CPH1909 YARDİMLARİNİZİ BEKLİYORUM COK TEŞEKKÜRLER

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-30-04-26-43-29.jpg
    Screenshot_2020-12-30-04-26-43-29.jpg
    157.1 KB · Görüntüleme: 33

Ksk61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
E garantinin orada durması ona sıkıntı teşkil etmiyor,orada e garantiyi görmek telaşlandırmış sadece, asıl sorunu diğer olay çözümü telefondan kurtulması.
Haklısınız görünen yapacak birşey yok. Belki arkadaş YouTube yada başka forumlarda bu sıkıcı durumla karşılaşmış olanlardsn ne yapması gerektiğini araştırıp çözözebilir sorununu. Sizede iyi yıllar dilerim. Ayrıca forum olarak Oppo aksesuarları için (cam, kılıf vs.) bir başlık oluşturursunuz mutlu oluruz. Piyasada çok fazla seçenek yok. Kolay gelsin.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Haklısınız görünen yapacak birşey yok. Belki arkadaş YouTube yada başka forumlarda bu sıkıcı durumla karşılaşmış olanlardsn ne yapması gerektiğini araştırıp çözözebilir sorununu. Sizede iyi yıllar dilerim. Ayrıca forum olarak Oppo aksesuarları için (cam, kılıf vs.) bir başlık oluşturursunuz mutlu oluruz. Piyasada çok fazla seçenek yok. Kolay gelsin.
Sizede iyi yıllar, oppo aksesuarları derken ne açıdan aksesuar çeşitleri piyasada çok yoksa ben mi üreteyim anlamadım, nasıl bir çeşit hazırlamamı önerirsiniz acaba?

Upvote 0

Ksk61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Sizede iyi yıllar, oppo aksesuarları derken ne açıdan aksesuar çeşitleri piyasada çok yoksa ben mi üreteyim anlamadım, nasıl bir çeşit hazırlamamı önerirsiniz acaba?
Diğer farklı markalar kadar çeşit yok. Bir kaç sitede gördüm ancak çokta iyi ürünler değil. Belki açılacak bir başlıkta bu çeşit ürünleri kullananlar deniyimlerini paylaşabilir. Alibaba gibi sitelerde çok çeşit var ancak getirtmek epey zor. Belki Oppo sesimizi duyar.

Upvote 0