Exatlon Challenge

Yarışmayı nasıl buldunuz

• Gayet başarılı

Kullanılan: 2 25.0%
  • Saçma olmuş

Kullanılan: 6 75.0%
  • Mehh..

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yapımcılığını Acun Ilıcalı ve Acun Medyanın üstlendiği sunuculuğunu Orkun Işıtmak'ın yaptığı yorumculuğunu Oğuzhan Uğur'un yaptığı Exatlon Challenge Netflix üzerinden kullanıcıların seyrine açıldı.

Yarışmacılar bu şekilde;
  • Doğan Kabak
  • Buse Plan
  • Barış Erdoğan
  • Burce Yağmur Karabal
  • Uras Benlioğlu
  • Aleyna Şen
  • Dilan Ay
  • Buğra Kazancı
  • Gözde Demiral
  • Hayrettin
  • Mendemur Lemur
  • Öykü Berkan
  • Furkan Kaya
  • Elanur Pat
  • Furkan Yaman
  • Dilara Aydın
YouTuber ve diğer sosyal medya ünlülerinden oluşan bu kadro için yarışmayı cidden zorlayıcı buldum.

15 bölümden oluşan bütün bölümleri neredeyse 47 dakikadan oluşan bu yarışmayı çerez tadında izleyebilirsiniz.
Not: Önyargılı yaklaşmanızı tavsiye etmem.

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben etapları iyi buldum açıkcası. Survivordan sonra hem cezalar hemde parkurlar gayet yerindeydi. Ama şöyle bir şey var son üç dört bölümdeki cezalar çok basite indirgenmiş yani ilk bölümlerdeki cezalara oranla düşüş var. Onun dışında iyi bir yarışma olmuş.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben etapları iyi buldum açıkcası. Survivordan sonra hem cezalar hemde parkurlar gayet yerindeydi. Ama şöyle bir şey var son üç dört bölümdeki cezalar çok basite indirgenmiş yani ilk bölümlerdeki cezalara oranla düşüş var. Onun dışında iyi bir yarışma olmuş.
Ben şuan 9.bölümdeyim hâlâ elenen yok nasıl şampiyon çıkaracaklar merak içindeyim açıkçası.
Aman sakın spoiler vermeyin :D