Yardım Facebook Services

heykel

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba. Ayarlar-pil-telefon pil kullanımı kısmına bakınca Facebook Services adlı uygulama gözüküyor ekte gösterdiğim gibi. Facebook hesabım yok ve sürekli ayarlar-uygulama yönetimi- uygulama listesi kısmındaki arama yerine Facebook yazınca çıkan bütün uygulamaları devre dışı bırakma ve güncellemeyi kaldır dememe rağmen bir süre sonra tekrardan pil kullanımı kısmında tekrardan Facebook Services kısmını görüyorum. Nedenini bilen var mıdır? Nasıl tamamen kaldırabilirim?

Ekli dosyalar

• IMG_20210207_141909.jpg
    IMG_20210207_141909.jpg
    68.5 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2021-02-07-14-18-36-44.jpg
    Screenshot_2021-02-07-14-18-36-44.jpg
    83.8 KB · Görüntüleme: 21

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba. Ayarlar-pil-telefon pil kullanımı kısmına bakınca Facebook Services adlı uygulama gözüküyor ekte gösterdiğim gibi. Facebook hesabım yok ve sürekli ayarlar-uygulama yönetimi- uygulama listesi kısmındaki arama yerine Facebook yazınca çıkan bütün uygulamaları devre dışı bırakma ve güncellemeyi kaldır dememe rağmen bir süre sonra tekrardan pil kullanımı kısmında tekrardan Facebook Services kısmını görüyorum. Nedenini bilen var mıdır? Nasıl tamamen kaldırabilirim?
Bazı telefonlarda sistem uygulaması gibi önyüklü olarak geliyor, root olmadıkça silemezsin. Facebook olmasa bile telefonunda durur.

Devre dışı bırakırsanız sorun olmaz.

Upvote 0