• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Fortnite kıyameti için gün sayıyor!

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Mesajlar
549
Puanları
850
Cihaz
Reno 2Z
Fortnite kıyameti sayacı kafaları karıştırdı
Oyuna bugün eklenen sayaç oyunun giriş ekranında ve oyun haritasının içerisinde yer alıyor. Bu tarz ilginç objeler oyuna sezonların habercisi olarak ekleniyordu fakat sayacın sona erme tarihini 30 Mayıs olarak görüyoruz. Yeni sezon ise oyuna 4 Haziran‘da geliyor. Bu da demek oluyor ki yeni bir sezondan önce bazı değişiklikleri gözlemleyeceğiz.
fortnite kıyameti

Oyuna “ ” adlı etkinliğin ekleneceğini zaten biliyorduk, haftaya eklenmesini beklediğimiz etkinliğin tarihi de belli olmuş oldu. Bu sayaca bakarak söyleyebiliriz ki yeni etkinlik 30 Mayıs Cumartesi günü oyuncularla buluşacak. Oyunun giriş ekranındaki görsel dışında Agency binasının üstünde de bulutları görüyoruz, bu bulutlar henüz fırtınaya sebep olmuş olmasa da yeni etkinlikte göreceğiz.
Fortnite kıyameti olarak adlandırdığımız olay aslında yeni bir etkinliğin gelişi, bu etkinlikte nasıl bir temayla karşılacağımız ise merak konusu. Yine de tüm sorularımız 30 Mayıs’ta cevap bulmuş olacak.

Kaynak: SDN
 
Reklam
Üst