• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Forum Kuralları ve Kullanım Koşulları

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

asK

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
1,335
Çözümler
20
Puanları
28,350
Oppo Türkiye Forumlarına hoş geldiniz Oppo Fanları!

Oppo Türkiye Forumları olarak amacımız sizlere çok daha kaliteli bir ortam sağlamak ve Oppo ürünleri hakkında daha çok bilgi ve destek sahibi olmanıza olanak sağlamaktır.

Forumun düzeni ve güvenliği için bazı kurallarımız bulunmaktadır ve kayıt olan/olmayan, siteye giriş yapan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Forum Kuralları
1-
Forumdaki yazı, görsel(resim, video vb.), müzik vs. tüm paylaşılan içerikler paylaşan kişinin sorumluluğundadır. Herhangi bir hukuksal sorunda Oppo Türkiye Forumları mesuliyet kabul etmez.
2- Açtığınız konularda, cevaplarınızda, mesajlarınızda ve özel mesajlarınızda; kamu, kurum ve kuruluşları kötülemek, kişilere kaba dil kullanmak, taciz etmek, kişisel haklarına tecavüz etmek gibi eylemler kesinlikle yasaktır.
3- Herhangi bir markayı rencide etmek, kötülemek yasaktır. Eleştirileriniz, karşılaştırmalarınız ve incelemeleriniz saygı çerçevesinde olmalıdır.
4- Forum sisteminde açık aramak, açıktan faydalanmak vb. vandal hareketlerde bulunanlar TCK'nin 243. ve 244. maddelerince hukuki işlemlere tabi tutulacaktır.
5- Foruma kayıtlı bir üyenin hesabını veya kişisel bilgilerini çalmak, kişileri dolandırmaya yeltenmek yasaktır.
6- Forumda reklam yapmak yasaktır.
7- Cinsiyetçi, ırkçı, ayrımcı, galeyana getirici ve toplumsal olaylar çıkartıcı kışkırtmacı davranışlar kesinlikle yasaktır.
8- Forumda telif hakkı içerek yazı, resim, video vb. içerikler yasaktır.
9- İmzanızda reklam bulundurmak vb hareketler yasaktır.
10- Forum dışı linkler sadece bilinen, tanınmış yerler olmalıdır ve asla URL kısaltma hizmetleri gibi şeyler kullanılmamalıdır!
11- Forumda copy-paste(kopyala-yapıştır) içerik kesinlikle yasaktır. Böyle bir içerik için bize gelen herhangi bir uyarıda bu içeriği paylaşan kullanıcı verilecektir. Forum sorumluluk kabul etmemektedir.
12- Sorularınızı, sorununuz için yardımlarınızı uygun bölümlere konu açınız. Herhangi bir forum yetkilisine sorununuz için özel mesaj yoluyla ulaşmayın.
13-
Sadece büyük harflerden oluşan konu başlıkları, sadece büyük harf, kalın, italik gibi seçenekler içeren mesajlar yasaktır.
14- Müzik videoları asla paylaşılmamalı. Müyap kuralları gereği Youtube'dan embed şeklinde bile sitede yayınlamak yasak maalesef. Telif hakkına girmekte.
15- Hiçbir şekilde üyelik silme gibi işlemler bulunmamaktadır. Kendi mesajınızı, kendi konunuzu ve hesabınızı silmek yoktur. Bizden de hesabınızın silinmesini istemeyin. Hesap silme işlemi yapılmamaktadır.
16- Kullanıcı adı değişimi yapmıyoruz. Kayıt olurken iyi karar vermelisiniz. Sadece yarışmalardan veya yönetimin belirlediği özel sebeplerle mümkündür.

Burada yazılı olmayan Evrensel İnsan Hakları ve Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'na aykırı her türlü davranış yasaktır. Forumu kullanabilmeniz için forum kurallarına uymanız gerekmektedir.

Forumda yasak olan davranışlar sergilemek, forum kurallarına ve kullanım koşullarına uymamak ceza ile sonuçlanacaktır.

Bu cezalar uyarıdan, forumdan kısa/uzun süreli veya kalıcı uzaklaştırmaya kadar ve hukuki yaptırımlara kadar uygulanabilir. Her yasağın belirli bir cezası bulunmaktadır. Oppo Türkiye Forumları bu cezaları açıklamayı ve tüm haklarını saklı tutar.

Forumdaki içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz. İçerikler DMCA Lisanslı ile korunmaktadır.

Her türlü soru, öneri ve görüşleriniz için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.
 
Reklam
Son düzenleme:

asK

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
1,335
Çözümler
20
Puanları
28,350
2 Temmuz 2019 Saat 12:40'ta güncellendi. Lütfen tekrar okuyunuz. Yeni eklenen maddeler: 9,10,11
 

asK

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
1,335
Çözümler
20
Puanları
28,350
28 Kasım 2019 14:38 itibariyle güncellenmiştir. Eklenen maddelere göz atınız: 12,13,14,15
 
Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.
Üst