• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Forumda sorulan sorular hakkında

meliksahserefli

Oppo Forum Yönetici
Yetkili
Yönetici
Katılım
22 Mar 2020
Mesajlar
530
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
Herkese merhaba öncelikle,arkadaşlar forumumuzda sürekli konular açılmakta foruma sorular yöneltilmekte hem teknik olarak hem de sohbet açısından biz forum ekibi olarak ve diğer forumu aktif kullanan arkadaşlarımız olarak bu sorunlara veya sorulara yanıt vermekteyiz.

Sizden ricam eğer bir konu açtıysanız telefonunuzda yaşadığınız problem hakkında özellikle,biz bu sorunu çözebildiysek forum olarak konunun takibini bırakmayınız "benim sorunum halloldu eyvallah hadi görüşürüz" mantığıyla hareket etmeyiniz.Sorunuzun çözüldüğünü yorum olarak belirtiniz ki sizle aynı problemi yaşayan kişiler yöntemin işe yarayıp yaramadığının farkında olsun ki zaten burada kimsenin OPPO'nun veyahut başka bir markanın bütün telefon modellerine sahip olma şansının olduğunu düşünmüyorum.Sizinle aynı sorunu yaşayan birine en iyi yardımı sizin yapacağınızı unutmayın ki ayrıyetten bu yaptığınız yardımlar isteğiniz doğrultusunda OPPO TÜRKİYE Yönetim ekibinize girişinizin ilk adımları olacaktır.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.
 
Reklam
Üst