• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Freud (Netflix Orjinal Dizisi)

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Aktif Üye
Katılım
15 Mar 2020
Mesajlar
304
Puanları
350
Cihaz
Reno 2Z
72116.jpg

Dizi adı: Freud

Dizi konusu: Dizinin konusu 1800’lü yıllarda yaşayan ve başarılı bir genç olan Sigmund Freud’un bazı gizemli kaçırılma olayları ile cinayetleri aydınlatabilmek için bir medyum ve bir dedektif ile işbirliği yapmasını anlatmaktadır. Genç nörolog Freud kimsenin kendisine inanıp değer vermediği bir dönemde kendi muayenehanesini kurarak ve kendine özgü tedavi yöntemleriyle hastalarını iyileştirmeye çalışmaktadır. Benimsediği tedavi yöntemi ise hipnozdan başka bir şey değildir. Ancak bu konuda da pek başarılı olabildiği söylenemez ama zamanla çalışmalarının meyvelerini alacaktır ve psikanalitik kuramının öncüsü olacaktır. Bir cinayet vakası ile ilgili olarak yetkilileri bilgilendirmek isteyen Freud bu konuda kendisini dinlemeyeceklerini düşünerek işbirliği yapabileceği kişiler aramaktadır. Katıldığı bir ruh çağırma seansı sırasında yaşanılan garip olaylar sonrasında sihir ve büyü ile uğraşan medyum ile tanışan “Freud” çözülmesi gereken cinayet ve diğer olaylarda medyumla işbirliği yapar. Ayrıca Freud’un bir amacı da öldürülen kadının dosyasına bakan iki dedektifle bağlantı kurabilmektir. Tam bir psikoloji ve suç dizisi olan “Freud” ilk sezon göz önüne alınarak eşsiz bir senaryoya sahip diyebiliriz. Beklenilenin üzerinde bir performans sunan oyuncularda dizi karakterleri için doğru seçim olduklarını gösteriyorlar.
Kaynak:
IMDB: 6,6

Nasıl anlatsam bilemedim çok değişik eşsiz ve bilinmeyen bir tarzı var gerçek kişi ve kişilere dayalı daha bugün bitirdim 8 bölümden oluşuyor polisiye, psikolojik ve gerilim olan bir dizi ve anlamak için dikkatle izlemeniz ara vermemeniz gereken dizilerden buda bitirdikten sonra hipnoz nasıl yapılır diye araştırmaya başlıyor insan :D tavsiye ederim...


FİKİR SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER İÇİN NETFLIX SAYFASI:
 
Reklam
Üst