Çözüldü Gizlilik parolası

ilaydagldemir

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Öncelikle merhaba
Ben galerime ve WhatsApp'ıma gizlilik parolası koydum.
Parmak izi ile de giriş yapıyordum gizlilik parolasına güvenlik şifresi koymuştum ama güvenlik şifresini koyalı çok oldu ve normalde parmak izi ile giriş yapıyordum bugün ise güvenlik şifresini istedi parmak izini de kabul etmiyor gizlilik parolasını unuttum yani en son koyduğum parolayı giriyorum ama kabul etmiyor büyük ihtimalle yanlış sayıya basıp öyle oldu bilmiyorum.
Galerimde bir sürü özel anılarım var ve okul döneminde olduğumuz için okulumdan gelen notlarda hem WhatsApp'tan atılıyor ve galerime gidiyor onun için ikisi de önemli benim için bana acil bir şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Normalde ;
Ayarlar> şifre biyometrik verilerden> gizlilik parlosı>sonra şifreyi girip>buradan kurtarma e postası ayarlamanız gerekir .
Bu da ileride böyle sorunlarda çözüm olsun diye.

Yoksa servise göndermekten başka çareniz yok maalesef.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Öncelikle merhaba
Ben galerime ve WhatsApp'ıma gizlilik parolası koydum.
Parmak izi ile de giriş yapıyordum gizlilik parolasına güvenlik şifresi koymuştum ama güvenlik şifresini koyalı çok oldu ve normalde parmak izi ile giriş yapıyordum bugün ise güvenlik şifresini istedi parmak izini de kabul etmiyor gizlilik parolasını unuttum yani en son koyduğum parolayı giriyorum ama kabul etmiyor büyük ihtimalle yanlış sayıya basıp öyle oldu bilmiyorum.
Galerimde bir sürü özel anılarım var ve okul döneminde olduğumuz için okulumdan gelen notlarda hem WhatsApp'tan atılıyor ve galerime gidiyor onun için ikisi de önemli benim için bana acil bir şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhabalar,

E kurtarma postası bağladıysanız bu şekil kurtarabilirsiniz yoksa mümkün değil .

Servise göderip çözüme kavuşturabilirsiniz anca.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Normalde ;
Ayarlar> şifre biyometrik verilerden> gizlilik parlosı>sonra şifreyi girip>buradan kurtarma e postası ayarlamanız gerekir .
Bu da ileride böyle sorunlarda çözüm olsun diye.

Yoksa servise göndermekten başka çareniz yok maalesef.

Upvote 0
Çözüm