Yardım Güncelleme sonrası

Harmonyvs

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Millet selamlar, telefona güncelleme gelmeden önce app market ve tema mağazası (6.3.0.) sürümlerinin yüklemesini yaptım ikiside çalışıyordu fakat güncelleme geldikten sonra app market yüklemesi yaptığım halde tema mağazasını yükleme yapamıyorum kurulumları başarılı olmuyor. öneriniz çözümleriniz gerekli bilgiye sahipseniz yardımcı olur musunuz?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Millet selamlar, telefona güncelleme gelmeden önce app market ve tema mağazası (6.3.0.) sürümlerinin yüklemesini yaptım ikiside çalışıyordu fakat güncelleme geldikten sonra app market yüklemesi yaptığım halde tema mağazasını yükleme yapamıyorum kurulumları başarılı olmuyor. öneriniz çözümleriniz gerekli bilgiye sahipseniz yardımcı olur musunuz?
Tema Mağazası” Türkiye'de aktif değil.
Forum'umuzda yer alan MOD’u kurmayı deneyebilirsiniz:

Upvote 0

Özge

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme den sonra akşamları gece modu ve normal mod da telefonum kötü fotoğraf çekiyor yardımcı olur musunuz

Upvote 0

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Yeni güncellemede değişen Android Core dosyalarından ötürü(sistemin kendi çekirdek kodları, içerisinde bir sürü tool, sdk, sistem vs içeriri) bazı uyumsuzluklar oluşabiliyor apk dosyalarında. Bu sebeple çalışmamaya başlamış olabilir. Reno 2z için Android 10’da çalışan apk dosyasını deneyebilirsiniz, çalışma ihtimali olabilir. Bizler de deneme-yanılma yoluyla buluyoruz ki takdir edersiniz her telefonu alıp da deneyemiyoruz.

Upvote 0