Tartışma Hangi mobil oyunları oynuyorsunuz?

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Netin hızlı ise çabuk iner 6 gb yakın boyutu var indir sana yardımcı olucam Oyun tamamen sosyal oyun..
İndirirken youtubede videoları var oyunda piano çal savaşlara katıl dükkan aç satış yap yemek yap vb :D anlatammı daha :D

yüksekmiş baya mobil veriyi açarsam internet paketim biter :( en kısa zamanda indireceğim...

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Eğer The Witcher 3: Wild Hunt oynayıp Gwent'e doyamamış arkadaşlar varsa (benim gibi :D) Gwent'in ücretsiz olarak hem mobil hem de PC platformunda oynanabilecek ayrı bir oyunu var.

W

wittroc

Guest
Hocam başlarda bende biraz önyargılıydım ama biraz oynadıktan sonra emin ol o kadar çok hoşuna gidiyor ki, yani bende öyle oldu en azından :)
Hocam 100 küsür oyunum var ama tek hayal kırıklığına uğradığım oyun The Witcher. 5,6 saat oynadım ama gerçekten sıkıcı gelmeye başladı. Oyun güzel, mekanik, grafik harika ama çoğunluk at sürme olunca pek sarmadı.

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hocam 100 küsür oyunum var ama tek hayal kırıklığına uğradığım oyun The Witcher. 5,6 saat oynadım ama gerçekten sıkıcı gelmeye başladı. Oyun güzel, mekanik, grafik harika ama çoğunluk at sürme olunca pek sarmadı.
Tabii ki anlıyorum hocam, hepimizin oyunlardan beklentileri farklı oluyor. Çoğu kişinin bayılarak oynayıp benimde sıkıcı bulduğum bir sürü oyun var doğal olarak :)