• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Yardım HARD RESET C.30 sürümü ekran süreleri

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
OPPO RENO4 LİTE kullanicisiyim telefona HARD RESET attım üstelik C.30 sürümü yüklü %100 den , %1 e kadar tek seferde aldığım ekran süreleri mükemmel şimdi ekran fotoğrafı atiyorum reno4 LİTE kullanıcılari benim gibi ekran fotoğrafı paylaşırlarsa herkes aradaki farkı görür fotoğraflara bakarak.
Yalnız şuna dikkat edin 1 gün içinde 1 den fazla şarj edip o süreleri alıp atmayın gün içinde bir kere %100 doldurun %1 e geldiğinde ekran fotolarını paylaşsın herkes
12 saat ekran süresi aldım tek şarjda

Reklam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-25-22-24-56-41_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    Screenshot_2021-08-25-22-24-56-41_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    197.9 KB · Görüntüleme: 50

rainboy

Üyecik
Banlandı
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Mesajlar birleştirildi:

Valla haklısın cart reset atmaktan telefonu kullanamaz oldum
Reset atıp kullanacaksak neden kullanıyoruz biz bu telefonu onlar reset atsın biz kulllanalım diye aldık ama biz kullanıcılar ilk deneyenler olduk bizi kobay olarak kullanıyorlar . ios tan geçtim buraya adamlar yavaşlatıyordu anasını ağlatıyordu ama bukadar beni yazı yazmaya zorlamıyorlardı ...

Upvote 0

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Reset atıp kullanacaksak neden kullanıyoruz biz bu telefonu onlar reset atsın biz kulllanalım diye aldık ama biz kullanıcılar ilk deneyenler olduk bizi kobay olarak kullanıyorlar . ios tan geçtim buraya adamlar yavaşlatıyordu anasını ağlatıyordu ama bukadar beni yazı yazmaya zorlamıyorlardı ...
Çok haklısın

Upvote 0

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
Bir önceki sürüme dönüş yok maalesef oppo müsade etmiyor.
Bende bunu anlayamıyorum ki neymiş yetkili servisten andorid 10 çeviriniz demişler göz göre göre yalan konuşuyor arkadaş android 10 dönüş yok diyorum adamlar salak mı android 11 i herkesin telefonuna göndersinler yapıp herkese gönderip diye uğraşacaklar sonra başkası 10 a.donmek isticek çevirecekler yok öyle bir dünya ne anladım bu uğraştan bu işten o zaman az mantıklı olun

Upvote 0

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bende bunu anlayamıyorum ki neymiş yetkili servisten andorid 10 çeviriniz demişler göz göre göre yalan konuşuyor arkadaş android 10 dönüş yok diyorum adamlar salak mı android 11 i herkesin telefonuna göndersinler yapıp herkese gönderip diye uğraşacaklar sonra başkası 10 a.donmek isticek çevirecekler yok öyle bir dünya ne anladım bu uğraştan bu işten o zaman az mantıklı olun
Ben yalan konuşmam İsmail abicim ya neyse bu konuyu yine tartışırız bugün seninle anlaşamıyoruz biz :)

Upvote 0

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
IMG_20210829_002412.jpg
Aynen fotoğraflar kanıtlar herşeyi saati günüyle beraber ben nasi kanitladiysam millete yalansız dolansiz dürüst fotolar attiysam sende at ki aaa demek öyleymiş diyim anlaşamadık dayi senle
Senin için internetten çevirisini de attım İsmail abi. Hani yazıyor ya orda servise gitmen lazım diye Türk müşteri hizmetlerine sorduğumda anlaşmalı kargoyla da yollayabilirsiniz dedi ve kargo numarasını da verdi hem de karşı ödemeli gönderebilirsiniz dendi. Ne güzel :)
Mesajlar birleştirildi:

IMG_20210829_002412.jpg

Senin için internetten çevirisini de attım İsmail abi. Hani yazıyor ya orda servise gitmen lazım diye Türk müşteri hizmetlerine sorduğumda anlaşmalı kargoyla da yollayabilirsiniz dedi ve kargo numarasını da verdi hem de karşı ödemeli gönderebilirsiniz dendi. Ne güzel :)
Ya hayır hem niye yalan söyleyim kardeşim niye böyle bir senaryo hazırlayım oluyosa oluyor olmuyorsa olmuyor yani böyle bir imkan var dendi ben de burada belirtiyorum bozuk ekran süresi fotoğrafı atarak olmaz o işler İsmail abicim

Ekli dosyalar

• IMG_20210829_002618.jpg
    IMG_20210829_002618.jpg
    293.4 KB · Görüntüleme: 8
Upvote 0

Deutz

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ekran süresi gösterme bozuk olduğu için kesin olarak kaç saat ekran süresi aldığımı bilmiyorum. Genelde 2 gün beni götürüyor.

Önceki mesajlarda yazılanları uygulayınca ekran süresi sıfırlandı ama yanlış gösteriyor. Şarjdan çekeli 5 saatten fazla oldu. Ekran süresi de 2 saatten fazla olması lazım. Tekrardan %100 şarj ederken pil uygulama bilgilerini sıfırlayınca ne olacak acaba?

GÜNCELLEME [15 EYLÜL 2021]

Telefon %100 şarjdayken pil ayarı kısmına giriyorum, sonra şarj kablosunu çektiğim zaman ekran süresi sıfırlanıyor bende.

%100'den %20'ye gelirken 7 saat ekran süresi aldım. Bence gayet iyi.

Son düzenleme:
Upvote 0