• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Hayatınızı kolaylaştıracak 10 ücretsiz servis

sharK

İrem
Yetkili
Moderatör
Mesajlar
725
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
  1. Class Central: adlı bir web sitesi dünyanın en önemli üniversitelerinin derslerini ve içeriklerini ücretsiz olarak sunuyor. Corona virüs sürecinde kendinizi geliştirmek, bilginizi tazelemek ya da yarıda kalan eğitiminize devam etmek için biçilmiş kaftan.
  2. 10 Minute Mail: Bu hizmet, üyelik gerektiren platformlara mail adresinizi vermekten sizi kurtarıyor. Buradan aldığınız mail adresi, 10 dakika içinde kendini imha ediyor.
  3. A Soft Murmur: bu hizmet, doğa ve çevre sesleriyle meditasyon yapanlar için oldukça kullanışlı. İçeriğinde 10 farklı ortam sesi bulunan uygulama.
  4. Documentary Heaven: Sokağa çıkma kısıtlaması döneminde film ve dizilerden sıkıldıysanız, belgeseller daha iyi bir seçenek olabilir.
  5. 7 Cups: Sosyal yaşantı olarak daraldığımız bu dönemde, tanımadığınız ve görmediğiniz bir profesyonel ile terapi yapmak iyi gelecektir. 7 Cups, tamamen ücretsiz sunduğu bu hizmette çevrim içi terapistlere ulaşmanızı sağlıyor.
  6. IFTTT (If This Than That): Kullandığınız sosyal medya platformları arasında köprü kurabileceğiniz ücretsiz bir servis. Örneğin Instagram‘a yüklediğiniz bir fotoğrafı, oluşturduğunuz çeşitli algoritmalarla aynı anda Dropbox, Google Drive gibi alanlara otomatik olarak yedekleyebiliyorsunuz. Sadece sosyal medyalarla sınırlı olmayıp, evinizde yer alan akıllı ev sistemleriyle de çalışabiliyor.
  7. NESBox: Şüphesiz modern oyunların kitleleri kadar eski yapımlı nostalji oyunların da büyük bir kitlesi var. İçeride Super Mario Bros ve Contra gibi kült oyunlar sizleri bekliyor
  8. Lost-Type Co-op: Çoğu zaman tasarımcıların temel sorunu, tasarımlarına uygun fontlar bulamamak. Bu site de size uygun fontları bulmanıza yardımcı olabilecek geniş bir yazı tipi kütüphanesi sunuyor.
  9. Freerice: Dünya Sağlık Programı’nın gerçekleştirdiği Frerice(Bedava pirinç) uygulaması, size bir takım sorular soruyor ve doğru cevaplarınız neticesinde ihtiyacı olan insanlara pirinç ulaştırıyor. Siz de oturduğunuz yerden hiçbir bedel ödemeden dünyaya bir fayda sağlamış oluyorsunuz.
  10. Google Dijital Atölye: Google’ın ücretsiz olarak sunduğu ve sonunda onaylı sertifika verdiği dijital kursların olduğu ücretsiz bir platform. İçerisinde kariyer geliştirme, veri ve teknoloji, dijital güvenlik ve dijital pazarlama gibi konularda onlarca kursun olduğu platform.

Kaynak için tıklayın
 
Reklam
Üst