Yardım Her türlü videonun kendi kendine duraklaması

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Arkadaşlar bir oppo saçmalığına daha şahit oluyorum. Dün başladı bu problem. Herhangi bir video izlerken; gerek internetten sitelerden gerek YouTube dan gerek Twitter dan videolar duraklıyor. Video donma kasma değil bildiğiniz duraklıyor ve oynatma tuşuna tekrar basmam gerekiyor. Bu sürekli olmadı lakin dün izlediğim diziden ve diğer medyalardan zevk alamadım sinirlerim zıpladı. Herhangi bir çözümünü bulamadım acaba var mıdır kendi başına da gelen? (Hard resetciler gelmeden belirteyim; yaptım sonra yine oldu aynı şey)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar bir oppo saçmalığına daha şahit oluyorum. Dün başladı bu problem. Herhangi bir video izlerken; gerek internetten sitelerden gerek YouTube dan gerek Twitter dan videolar duraklıyor. Video donma kasma değil bildiğiniz duraklıyor ve oynatma tuşuna tekrar basmam gerekiyor. Bu sürekli olmadı lakin dün izlediğim diziden ve diğer medyalardan zevk alamadım sinirlerim zıpladı. Herhangi bir çözümünü bulamadım acaba var mıdır kendi başına da gelen? (Hard resetciler gelmeden belirteyim; yaptım sonra yine oldu aynı şey)

YouTube’un Android’de Duraklatmaya Devam Etmesinin Nedenleri

– YouTube’un Eski Sürümünü Kullanma
– Ağ Kesintisi
– İnternet Kotası Bitiyorsa
– Otomatik Duraklatma Etkin
– Uygulama Çok Fazla Önbellek İçeriyor
Uygulamanın önbelleğini verileri sıfırlayınız.

Upvote 0

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Belirttiğim gibi sadece YouTube da yaşamadım. Ayrıca dediğiniz sebeplerin hiçbiri yok bende. Yinede teşekkürler sağolun

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet dünden beri kullanıyorum şu anlık bir sorunla karşılaşmadım. Lakin YouTube da yine oldu :(
YouTube uygulamasınon ön belleği verileri sıfırlayınız isterseniz.
Mesajlar birleştirildi:

YouTube uygulamasınon ön belleği verileri sıfırlayınız isterseniz.
Yandex beta da şöyle bir durum söz konusu sık güncelleme geliyor play store den güncelleme ye dikkat ediniz.

Upvote 0