iBeesoft ile dosyalarınızı 3 adımda kurtarabilirsiniz!

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Günümüzde herhangi bir dosyayı yanlışlıkla silmek dudak uçuklatan zararlara neden olabilirken, fotoğraf ve videoları kaybetmek ise eski anılarınızın yok olması ile sonuçlanıyor.

Peki bir dosyayı silince geri dönüşü yok mu? Fiziki hasara uğrayan disklerin bile kurtarılabildiği günümüzde çeşitli dosya kurtarma yazılımları ile verileri kurtarmak mümkün.

iBeesoft Free Data Recovery hem ücretli hem ücretsiz seçenekleri sayesinde bu alanda öne çıkan yazılımlardan birisi.

iBeesoft Free Data Recovery ile dosya kurtarmak oldukça kolay!

Herhangi bir teknik uzmanlığa sahip olmadan dosya kurtarmaya olanak sağlayan yazılım, tüm süreci üç adımda tamamlıyor.

İlk olarak kayıp dosyanın türünü seçmeniz gerekiyor. Tarama sürecinin ardından kurtarılması mümkün olan dosyalar karşınıza çıkıyor ve istediğinizi seçerek güvenli bir şekilde geri döndürüyorsunuz.

Hızlı ve derin tarama olmak üzere iki farklı mod bulunuyor.
Tahmin edebileceğiniz üzere derin tarama moduna geçiş yaptığınızda seçtiğiniz disk üzerinde çok daha kapsamlı bir araştırma yapılıyor ve verilerinizi kurtarma şansınız artıyor.

Kullanıcıların ikinci aşamada yani tarama işlemi bittiğinde verilerini önizleyerek teyit edebiliyor.

Herhangi bir veri kurtarma yazılımı ile disklerinizi veya cihazlarınızı tarattığınızda genelde 100’lerce dosya ile karşı karşıya kalırsınız. Bu aşamada kullanıcıların işini kolaylaştırmaya odaklanan iBeesoft sunduğu filtreler ile ihtiyaç duyulan / aranan dosyaya hızlı bir şekilde ulaşma imkanı sağlıyor.

Dosya sistemi desteği: FAT, exFAT, NTFS, NTFS, NTFS5, ext2, ext3, HFS+

İşletim sistemi desteği: Windows 11 – 10 – 8 – 7 – XP

Desteklenen işletim sistemleri arasında sadece Windows sürümleri yer alıyor olsa da, Mac bilgisayarlarda unutulmamış. iBeesoft Data Recovery for Mac sürümü sayesinde dosya kurtarma yazılımını Mac işletim sistemine yükleyebiliyorsunuz.

Harici disklerden, fotoğraf makinelerine ve hatta floppy disklere kadar onlarca farklı cihazı, dosya türünü ve dosya sistemini destekleyen iBeesoft Free Data Recovery ücretsiz olarak 2 GB’a kadar dosya kurtarmaya izin veriyor.

Uygulamayı indirmek için tıklayabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net