• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Instagram gizli profil görme

meliksahserefli

Oppo Forum Yönetici
Yetkili
Yönetici
Mesajlar
526
Çözümler
1
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
Instagram'da gizli profilleri görmek çoğu zaman hepimizin isteği bunun için postegro adında bir uygulama geliştirilmiş bunu sizinle paylaşmak istedim.
Uygulamanın çalışma mantığından bahsedersek uygulama veri havuzu sistemiyle çalışıyor mesela siz kendi hesabınızla uygulamaya giriş yaptınız "X" hesabını takip ediyorsunuz "Y" hesabını takip etmeyip "Y" hesabının içeriğini görmek istiyorsunuz siz sisteme giriş yaptığınız an "X" hesabını görmek isteyenler için "X" hesabı veri havuzuna giriyor ve isteyen kişi görebiliyor ama sizin görmek istediğiniz "Y" hesabını takip eden kimse uygulamaya giriş yapmadı ise "Y" hesabını göremiyorsunuz.
Kısaca anlatmak istediğim hesap güvenliğiniz için kendi hesabınızla girmemeniz fake hesapları kullanmak daha sağlıklı olacaktır.
 
Reklam

meliksahserefli

Oppo Forum Yönetici
Yetkili
Yönetici
Mesajlar
526
Çözümler
1
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
Üst