• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Instagram Hikayeler için 6 ücretsiz uygulama

asK

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
1,335
Çözümler
20
Puanları
28,350
Instagram Hikayeler için 6 ücretsiz uygulama ile karşınızdayız. Arka planı hareketli hale getirmekten, özel efektler uygulamaya kadar hikayelerinizi dikkat çekici hale getirebileceğiniz bu uygulamaları ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Bu uygulamaların tamamı ücretsiz olsa da, uygulama içi satın alımlar sunabiliyor. Yani, daha fazla özelliğe erişmek isteyenlerin ücret ödemesi gerekebiliyor. Uygulamalar hakkında çok daha fazla bilgi edinmek veya ücretsiz planların ne sunduğunu detaylandırmak isterseniz makalenin sonundaki Shiftdelete.net'in konu hakkındaki videosunu izleyebilirsiniz.1 – Unfold
Listemizin ilk sırasında yer alan Unfold diğer uygulamalar ile benzer şekilde birbirinden farklı hikayeler oluşturabilmenize imkan tanıyor. Birden fazla fotoğrafı birleştirerek kolaj oluşturabilir ve 150’den fazla şablon arasında seçim yapabilirsiniz. Sadece Instagram ile sınırlı olmayan Unfold’u kullanmak için herhangi bir hesap açma şartı yok.

2 – InstaSize
Listemizin ikinci sırasında yer alan InstaSize ile herhangi bir fotoğrafa veya videoya arka plan ekleyebiliyorsunuz. Çoklu fotoğrafları kombinleyerek kolaylar oluşturmanız, fotoğraflarınızın renk ayarlarını değiştirmeniz mümkün.

Kurgulanmamış resimlerinizi hareket halindeyken bile kurgulayıp saniyeler içinde Instagram’da paylaşılmaya hazır bir gönderi haline getirebilirsiniz.

Android Sürümü
iOS Sürümü


3 – ADDY
Maalesef, ADDY sadece iOS için geliştirilen bir uygulama. Android tarafında da benzer birçok uygulama bulunuyor. Fotoğraflarınıza metin ekleyin sloganı ile kullanıcıların karşısına çıkan uygulama, çıkartmalar ve efektler ile içeriği zenginleştirmenizi sağlıyor.4 – Canva
50000’den fazla ücretsiz ve kullanıma hazır şablon arasında seçim yapabildiğiniz Canva bu alandaki en popüler uygulamalardan birisi. Özel tasarımlar oluşturmayı oldukça kolay ve eğlenceli hale getiren uygulama ile logo tasarımından, Instagram hikayesi için videolar oluşturmaya ve hatta doğum günü davetiyesi hazırlamaya kadar onlarca farklı işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Android Sürümü
iOS Sürümü


5 – StoryArt
Takipçilerinize daha kaliteli içerikler sunmanızı kolaylaştıran StoryArt’ı kullanarak kolajlar oluşturabiliyorsunuz. Birden fazla fotoğrafı tek bir hikayede toplamanız veya bu hikayelerde açıklamaları ön plana çıkarmanız mümkün.

1000’den fazla kolaj şablonu, 60’dan fazla tema ve onlarca farklı yazı tipi ile ruh halinizi ve düşüncelerinizi hazırladığınız hikayelere oldukça kolay bir şekilde aktarabilmeniz sağlanıyor.
6 – Enlight Pixaloop
Hareketli fotoğraflar oluşturma konusunda en başarılı uygulamalardan birisi olan Pixaloop sadece birkaç dokunuş fotoğraflara animasyon ekleme imkanı sunuyor. Durgun bir gökyüzünü renkli gün batımı ve hareketli bulutlarla zenginleştirmek mümkün. Uygulamanın yetenekleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgiyi videoda sizlerle paylaştık.
Instagram Hikayeler için 6 ücretsiz uygulamadan hangisini beğendiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz..


Kaynak: Instagram Hikayeler için 6 ücretsiz uygulama - ShiftDelete.Net
 
Reklam
Üst