Yardım Instagram sorunu

DRecep

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Büyük harflerle konu açmak yasaktır, dikkatli olalım.
İnstagramda hikaye bölümünde gönderi paylaşamıyorum çözümü nedir?

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Eski telefonumdan aynı hesaba giriş yaptığımda sorun yaşamadım tekrardan hatırlatayım, teşekkür ederim şimdiden ilgileneceğiniz için.
Uygulamalar her cihaz için ayrı şekilde optimize ediliyor kodları ayrı şekilde yazılıyor stabil çalışması için yani aslında bizim iki farklı cihazla girdiğimiz uygulamaların kodlar konusunda aynı uygulama olmuyor.
Bu nedenle eski cihazınızda olan bir sorun yeni telefonunuzda olmayabilir veya tam tersi.

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar-uygulama yönetimi-İnstagram-Saklama alanı Kullanımı-Verileri Temizle-Önbelliği Temizle-Geri çıkıp İzinlere giriniz (İnstagram Ayarları içinde ki)-Bütün izinleri aktif hale getiriniz.
Uygulamayı giriş yaptığınızda yeniden bu sorunun çözülmüş olması lazım ki çoğu kişide çözülmüş.
Eğer çözülmezse yeni bir güncelleme beklemekten başka şansınız yok.
Sakın apk kullanımına başvurmayın benim tavsiyem.

Upvote 0

DRecep

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar-uygulama yönetimi-İnstagram-Saklama alanı Kullanımı-Verileri Temizle-Önbelliği Temizle-Geri çıkıp İzinlere giriniz (İnstagram Ayarları içinde ki)-Bütün izinleri aktif hale getiriniz.
Uygulamayı giriş yaptığınızda yeniden bu sorunun çözülmüş olması lazım ki çoğu kişide çözülmüş.
Eğer çözülmezse yeni bir güncelleme beklemekten başka şansınız yok.
Sakın apk kullanımına başvurmayın benim tavsiyem.
Dediklerinizi uyguladım çözülmedi maalesef, güncelleme bekleyeceğim. İlginiz için teşekkürler.

Upvote 0

trcellchuck

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno2 Z de instagram da video ilk actigimda donuyoe ses geliyor baska gonderiye gecip dobdugumde normal oynatiyor birde video altinda aciklama kisminda devami yazisina tikladigimde video donuyor bir de baska bir sayfanin gonderisini hikaye ekle deyip resmi kaydetmek istedigim de islem suruyor yazisi cikiyor ole devam ediyor kaydedildi demiyor simdilik bu kadar :)

Upvote 0
W

wittroc

Guest
Reno2 Z de instagram da video ilk actigimda donuyoe ses geliyor baska gonderiye gecip dobdugumde normal oynatiyor birde video altinda aciklama kisminda devami yazisina tikladigimde video donuyor bir de baska bir sayfanin gonderisini hikaye ekle deyip resmi kaydetmek istedigim de islem suruyor yazisi cikiyor ole devam ediyor kaydedildi demiyor simdilik bu kadar :)
Aynı sorunu iki gündür ben de yaşıyorum. Şu Instagram sorunları bi' bitmedi zaten.

Upvote 0