Yardım İnternet çekmiyor

Yadigar

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Merhaba, oppo A9 2020 telefonum var internete girmekte zorluk çekiyorum sosyal medya da video açılmıyor yada herhangi bir uygulamaya girdiğimde sürekli bir dönme işareti. Türktelekom müşteri hizmetlerini defalarca aradım yeni internet kurulumu gönderiyorlar ama yine de sorun çözülmedi. Bununla alakalı ne yapabilirim sorun telefonda olabilir mi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, oppo A9 2020 telefonum var internete girmekte zorluk çekiyorum sosyal medya da video açılmıyor yada herhangi bir uygulamaya girdiğimde sürekli bir dönme işareti. Türktelekom müşteri hizmetlerini defalarca aradım yeni internet kurulumu gönderiyorlar ama yine de sorun çözülmedi. Bununla alakalı ne yapabilirim sorun telefonda olabilir mi
Ayarlar>ek ayarlar>yedekle sıfırla>tüm verileri sıfırla>ağ ayarlarını sıfırlayınız ve sonrasında operatörünüzden yeniden isteyiniz ayarlarınızı
Ayrıca telefonunuzu arada kapatıp açınız.

Upvote 0

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Operatör müşteri hizmetlerini arayıp Sim kart ayarlarınızın sıfırlanmasını talep edebilirsiniz...

Upvote 0

Yadigar

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Operatör müşteri hizmetlerini arayıp Sim kart ayarlarınızın sıfırlanmasını talep edebilirsiniz...
Bir çok kez aradım ama yine aynı sorun devam ediyor
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Upvote 0