Tartışma iOS 15 tanıtım tarihi açıklandı! İşte güncellemeyi alması beklenen modeller!

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Apple, geliştiriciler için düzenleyeceği WWDC 21 etkinliği için bugün tarih verdi. iOS 15 güncellemesi bu etkinlikte gösterilecek. İşte detaylar.

Apple, her yıl bildiğiniz gibi Haziran ayında Worldwide Developers Conference yani WWDC etkinliği düzenler. Bu etkinlikte yeni yazılımlarını tanıtan Apple, bugün ise WWDC 21 için tarih verdi. iOS 15, macOS 12, iPadOS 15, tvOS 15 ve watchOS 8 güncellemelerinin tanıtılacağı bu etkinlik koronavirüsten dolayı yine sanal olarak düzenlenecek.

Cupertinolu teknoloji devi Apple'dan gelen açıklamaya göre; 7 Haziran 2021 tarihinde WWDC 21 etkinliği sanal olarak düzenlenecek. Koronavirüs tedbirleri kapsamında görünüşe göre bu yılda da fiziki bir etkinlik göremeyeceğiz.

iOS 15 güncellemesini alacak modeller belli olmaya başladı;

Herkesin beklediği iOS 15 güncellemesine dönecek olursak; bu güncellemenin geleceği iPhone modelleri yavaştan belli oldu.

Güncellemeyi;
iPhone 12 serisi
iPhone 11 serisi,
iPhone XS,
iPhone XS Max,
iPhone XR,
iPhone X,
iPhone 8,
iPhone 8 Plus,
iPhone 7,
iPhone 7 Plus ve
iPhone SE (2. Nesil) modelleri alacak.

iPhone 6s serisi artık güncelleme miladını doldurduğu için desteği kesilecek.

OiS 15'ten beklentiler çok büyük.
iOS 14 ile 3. parti uygulamalar ile olan etkileşimin önünü açan Apple, bu güncelleme ile bunu bir tık daha ileriye götürmek isteyecek.

Özellikle her zaman açık ekran gibi Android'de yıllardır olan özelliğin bu güncelleme ile destekli iPhone modellerine de gelmesi bekleniyor.

Kaynak: teknolojioku.com

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
iphone 7 kullananlar hemen guncelemesin 1 yada 2 verisyon daha gunceleme alsin öyle bende vardi iphone ve ayni durum ios 14 oldu

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Opponun ne eksiği var , siz sadece oppo dan mı haberdar mı olmak isterdiniz?
Hayır bence her türlü teknolojiden bir haber olarak elimizdeki cihazların eksikliğini ve artılarını mukayese edebiliriz. Çok bilginin kimseye bir zararı yok. İlgilenmeyenler ilgili tartışma başlığına tıklamaz ve okumaz, bu kadar basit.

bulentklc

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bakın forumu oppo olarak acmissiniz. İşine gelmiyorsa ...... Git diyosunuz . Hiç sorun değil.muhtemelen oppo kullanıcısi bile değilsiniz yönetici. Size gelince saygıdeğer üye seni neden rahatsız etti. Ben oppo formunda oppo bilgileri görmek isterim doğal olarak. Bütün markalara hizmet edecekse bu forum oppoforum olarak değilde hepsini kapsayacak bir isim bulmanız doğru olacaktı. Yönetici hanımefendi üyeliğimi iptal edebilirsiniz. Problem değil.

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bakın forumu oppo olarak acmissiniz. İşine gelmiyorsa ...... Git diyosunuz . Hiç sorun değil.muhtemelen oppo kullanıcısi bile değilsiniz yönetici. Size gelince saygıdeğer üye seni neden rahatsız etti. Ben oppo formunda oppo bilgileri görmek isterim doğal olarak. Bütün markalara hizmet edecekse bu forum oppoforum olarak değilde hepsini kapsayacak bir isim bulmanız doğru olacaktı. Yönetici hanımefendi üyeliğimi iptal edebilirsiniz. Problem değil.
İşine gelmiyorsa git diyen yok o sizin düşünceniz. İstemezseniz o bilgiye bakmazsınız demek istemiştim. Alınganlık gösteriyorsunuz. OPPO ile ilgi binlerce konu var zaten forumda ve ana tema zaten OPPO. Ama diğer konuların işlenebilinmesi bence gayet normal. Siz OPPO kullanıcıysanız neden forumdan ayrılasınız.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Beyefendi kimse kimseye git demiyor siz sordunuz ben söyledim , ayrıca ercan beyin üzerinden bana ithamda bulunuyorsunuz. Ben reno2z kullanıcısıyım. Önceki telefonum yine oppo a92020.
Oppo forumu,aynı zamanda teknoloji haberleri vererrk kullanıcılarımızı farklı açılardan bakma fırsatı da sunuyoruz, yok sa tek yönlü olurs sıkıcı ve sürekliliği olmaz.

Tüm üyelerimiz bizim için önemli ve değerlidir.
Lütfen olayı büyütmeyelim forumun çeşitliliğinden gurur duyup keyfini çıkarabilirsiniz.