• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

iPhone 12 özellikleri ile şaşırtabilir!

sharK

İrem
Yetkili
Moderatör
Mesajlar
725
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
iPhone 11 ailesi hem kamera hem de genel performans konusunda birçok kullanıcıyı memnun etmişti. Şimdi ise gözler yeni çıkacak Apple modeline çevrildi. iPhone 12 özellikleri birçok kullanıcıyı şaşırtabilir.

Youtube'dan EverythingApplePro kanalından videoyu izleyebilirsiniz.


iphone-12-ozellikleri-ile-sasirtabilir-1.jpgYeni modelin 120Hz ProMotion adı verilen teknoloji ile gelmesi bekleniyor. Yüksek ekran tazeleme hızı sunan ProMotion teknolojisi fiyat konusunda sıkıntı yaratmaması açısından sadece Pro modellerinde yer alabilir.

Şirket, batarya kapasitesi konusunda da yeni adımlar atmaya hazırlanıyor. Yayınlanan videoda 6.7 inç boyuta sahip iPhone 12 Pro Max modelinin 4.400 mAh veya daha büyük bir batarya ile geleceği belirtiliyor.

FaceID özelliğinin de geliştirileceğini belirten EverythingApplePro, cihazın daha fazla açıdan ekran kilidini açabilmesi için geniş görüş açısına sahip olması bekleniyor.

Yeni nesil akıllı telefonların en büyük artılarından biri de düşük ışık performanslarının gözle görülür şekilde artması. iPhone 11 ile birlikte iyi bir ivme kazanan Apple, yeni modelde düşük ışık performansını daha fazla artırmayı planlıyor.

Şirket, düşük ışık performansında odaklama hızını artıracak. iPad Pro cihazlarda kullanılan LIDAR teknolojisinin yeni iPhone modellerinde daha hızlı odaklama için kullanılması bekleniyor.

Ayrıca şirketin yeni cihazlarında video performansında 2x yerine 3x yakınlaştırma sunacağı söylentiler arasında yer alıyor. Apple A14 işlemci, daha küçük çentik ve düz kenarlar ile gelmesi beklenen cihazlar, 5G hücresel bağlantı ile karşımıza çıkacak.


Kaynak
 
Reklam

witrocc

『  』
Yetkili
Kategori Moderatörü
Mesajlar
1,463
Puanları
3,400
Cihaz
Reno 2Z
Şahsen ben 5G olacağını düşünmüyorum. Büyük ihtimalle bir yıl sonra ya da "iPhone 5G" adında daha pahalı bir cihaz tanıtırlar.
 
Üst