Wallpaper iPod 14 Coloros Tema

Bozkurt

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar güzel bir tema paylaşacağım sizler için.
Bu arada temaları kendim hazırlamıyorum ama forumda sıkça şikayet olan theme store Türkiye de aktif olana kadar bu şekilde paylaşımlara idare edebiliriz. Vereceğim linkten temayı indirip dosya yöneticisinden açıyoruz. Daha sonrasını aşağıdaki konudan deva ediyoruz.

ipad-os-themes.png

İPod 14 Coloros Tema:

Son düzenleme:

erengul04

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Bu arada temaları kendim hazırlamıyorum ama forumda sıkça şikayet olan theme store Türkiye de aktif olana kadar bu şekilde paylaşımlara idare edebiliriz. Vereceğim linkten temayı indirip dosya yöneticisinden açıyoruz. Daha sonrasını aşağıdaki konudan deva ediyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 1641

İPod 14 Coloros Tema:
Android 10 da çalışıyor mu peki?

Kartalbey

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z

İPod 14 Coloros Tema:
Böyle kalıyor hocam ilerleyemiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-10-12-55-57-07.jpg
    Screenshot_2020-10-10-12-55-57-07.jpg
    268.1 KB · Görüntüleme: 32

Bozkurt

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Temayı zip dosyası olarak açmayın. Dosya yöneticisinden direk açın ve dene butonuna tıklayın.

Memesi

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020

İPod 14 Coloros Tema:
indirip zıp ın içine baktığımda beynim yandı ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olursanız sevinirim.

Bozkurt

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
indirip zıp ın içine baktığımda beynim yandı ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olursanız sevinirim.
Zipin içine bakmıyacaksınız.
Verdiğim linkten ilk önce indirin temayı daha sonra dosya yöneticisi/saklama alanı/download bölümüne gidin ve indirdiğiniz temaya bir kere tıklayın gelen ekrandan dene butonuna basın ve daha sonraki işlemi diğer paylaştığım linkteki imod pro uygulamasından devam edin. Yine olmazsa buraya Bi ss atın.

erengul04

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Zipin içine bakmıyacaksınız.
Verdiğim linkten ilk önce indirin temayı daha sonra dosya yöneticisi/saklama alanı/download bölümüne gidin ve indirdiğiniz temaya bir kere tıklayın gelen ekrandan dene butonuna basın ve daha sonraki işlemi diğer paylaştığım linkteki imod pro uygulamasından devam edin. Yine olmazsa buraya Bi ss atın.
İndirdiğimiz temaya bir kere tıkladığımızda dosyayı açıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-10-23-34-27-27.jpg
    Screenshot_2020-10-10-23-34-27-27.jpg
    92.7 KB · Görüntüleme: 21