Yardım Kamera ve garanti

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Video çekerken telefonu hareket ettirince arada kesilmeler oluyor bu garanti kapsamına girermi girerse nasıl iade edebilirmiyim telefonu

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Tamamen telefonun imalat kusuru olması lazım ama şu bağlamda bu mümkün değil.
Ah be elif hanım ya keşke olabilir deseydiniz biliyorum sıkıldınız benden artık sürekli şikayet ediyom oppoyuda bi iade edebilsem başınızı ağrıtmayacam dahada bu arada gerçekten şuan telefondan o kadar nefret ediyorumki kırılsa banamısın demem ya almayın aldırtmayın diyorum sadece

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ah be elif hanım ya keşke olabilir deseydiniz biliyorum sıkıldınız benden artık sürekli şikayet ediyom oppoyuda bi iade edebilsem başınızı ağrıtmayacam dahada bu arada gerçekten şuan telefondan o kadar nefret ediyorumki kırılsa banamısın demem ya almayın aldırtmayın diyorum sadece
Estağfurullah, iade konusunu yinede görüşün isterseniz müşteri hizmetleri ile ama sonuç çıkacağını sanmıyorum.

Sizi servise yönlendirirler servisin ne diyeceğine bağlı diyeceklerdir onlarda tamir olacağını söyleyeceklerdir.

Müşteri hizmetleri
08504336776

Upvote 0

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Yapma ya o zaman geçti bile artık yapacak bişey yok o zaman satacağım inşallah ileride siz memnun olursunuz aldığınız telefondan sizde böyle bir şey yaşamazsınız iyi günler dilerim çok teşekkür ederim

Upvote 0