Çözüldü kasma ve donma

sa~dı

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
a9 2020 call of duty oyunu neden kasar ve oynatmaz bir hale gelir bilgisi olan var mı acaba yanlız çatısma esnasında ve de adam yakınken bunu yapıyor

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
a9 2020 call of duty oyunu neden kasar ve oynatmaz bir hale gelir bilgisi olan var mı acaba yanlız çatısma esnasında ve de adam yakınken bunu yapıyor
Oyunun ön belleği ve verilerinizi siliniz deneyiniz.

Ayrıca çatışma yüksek enerji ve pixel yoğunluğu söz konusu olduğunda güç kapasite olarak yetmiyor olabilir.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oyun alanında oynayınız yüksek performans moduna alınız.

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhabalar

Oyunlar genellikle bahsettiğiniz anlarda kasar. Rakiple karşılaştığınız anda ve çatışma gibi durumlarda işlemci daha fazla zorlanır.

Ayarlar > Pil > Diğer Pil Ayarları > Yüksek Performans Modu'nu aktif etmeniz işlemciyi sonuna kadar kullanmanızı sağlayacağından FPS artışı sağlar.

Upvote 0

sa~dı

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Oyunun ön belleği ve verilerinizi siliniz deneyiniz.

Ayrıca çatışma yüksek enerji ve pixel yoğunluğu söz konusu olduğunda güç kapasite olarak yetmiyor olabilir.
sürekli yaptığım bir işlem lakin çözüm bu değil farklı bir şekilde hallletim simdilik
Mesajlar birleştirildi:

kendi oyun alanını silip bu forumdan bulduğum link ile yeniden kurdum oyun alanını ama çözüme ulaşamadık oyun içerisindeki grafik ayarlarından sorunu halletim
teşekkürler
Mesajlar birleştirildi:

kendi oyun alanını silip bu forumdan bulduğum link ile yeniden kurdum oyun alanını ama çözüme ulaşamadık oyun içerisindeki grafik ayarlarından sorunu halletim
teşekkürler

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
sürekli yaptığım bir işlem lakin çözüm bu değil farklı bir şekilde hallletim simdilik
Mesajlar birleştirildi:

teşekkürler
Mesajlar birleştirildi:

teşekkürler
Rica ederim. Çözüme kavuşmasına sevindim.

Upvote 0